Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259
Meyve dışında güçleri olan birisi ezilmez kolay kolay. Sonuçta Beyazsakal’ın yumruğuna dayanmış adam Akainu. Bir zahmet Teach’e de dayanır. Üstüne fiziksel olarak da öküz gibi amiraller. Hakili normal yumrukla da Teach’in ciğerini sökebiliyor olması lazım Amirellerin.
hepsine katılıyorum fakat Teach dayanıklılık olarak rakipsiz. Meyve yüzünden çift kat hasar almasına rağmen azman gibi dolaşıyordu. Meyvesi buglu meyve bence, Oda bunu düşünerek karaktere kin ve aptallık vermiş. Pür dikkat bir adam olacak darbe yemez.

MuzluYulafEzmesi

Seçeneklerde yok ama o zamanlar 9 kişiden oluşan Hasır Şapka Korsanları'nın 6 üyesinin 2 yıllık zaman atlamasından hakisiz ve yetersiz fiziksel güçle dönmesi . İğrenç bir örnek vereceğim . Rastgele bir gün Nami'yi silahı yanında değilken 10,000,000 - 20,000,000 Belly kelle ödülüne sahip birkaç serseri kuytu köşede kıstırsa Nami'nin tecavüze uğramayacağının kesinliği yok .Bu kadın Korsanlar Kralı olacak insanın tayfasında . Rotacı diye bu kadar güçsüz olmamalı bence silahsız dövüşte . Serinin ilk bölümündeki Luffy'nin yarısı kadar bile güçlü değil silahsız dövüşte herhalde . Abarttığımı biliyorum ama çok hayal kırıklığına uğramıştım .

Seçeneklerde yok ama o zamanlar 9 kişiden oluşan Hasır Şapka Korsanları'nın 6 üyesinin 2 yıllık zaman atlamasından hakisiz ve yetersiz fiziksel güçle dönmesi . İğrenç bir örnek vereceğim . Rastgele bir gün Nami'yi silahı yanında değilken 10,000,000 - 20,000,000 Belly kelle ödülüne sahip birkaç serseri kuytu köşede kıstırsa Nami'nin tecavüze uğramayacağının kesinliği yok .Bu kadın Korsanlar Kralı olacak insanın tayfasında . Rotacı diye bu kadar güçsüz olmamalı bence silahsız dövüşte . Serinin ilk bölümündeki Luffy'nin yarısı kadar bile güçlü değil silahsız dövüşte herhalde . Abarttığımı biliyorum ama çok hayal kırıklığına uğramıştım .
Oda o karakterleri böyle işliyor maalesef. Ona bakarsan Galeyla Şirketinin 50 ustasını güle oynaya yenen 6 still ustası Kalifa'nın da Nami'ye hiçbir koşul altında yenilmemesi lazımdı. Yendiren Oda yendiriyor işte.

Weevil'in tipi beni rahatsız etmiyor, seride zaten çoğu kişi ucube. Ancak karakteri, kukla gibi kullanılması Beyazsakal gibi birine yakışmıyor.

Şıklarda yok ama Law'un Gamma Knife saldırısının son vuruş olmaması. Hani bir kere son vuruş Luffy'de olmasaydı ne olurdu sanki. Doffy'e son vuruşun Law'dan gelmesi daha şık olurdu.
Şıklardan Luffy'nin zehirlenmesini işaretledim o olay olduğunda ama çok saçma diye baya bir söylenmiştim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık