Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259
O hayalden vazgeçip, kendini sadece Luffy'nin bir emir eri olmaya adadığını gösteren resmi yukarıdaki arkadaş(17 numaralı mesaj) atmış zaten.
Luffy de ray den eğitim aldı tüm tayfa birilerinden eğitim aldı Zoro yu eğiticek adam Mihawk tan başkası olamazdı.Sanki mihawk zoronun kanlısıymışta buna rağmen eğitim almış gibi konusuluyor.

1) Zoro'nun durum: O kadar beklediğim düello yalan oldu.
2)Doff vs Luffy kapışması: Lucci vs Luffy'den sonra epik kapışma çıtası epey yükselmisti. Benzeri bu olabilir mi diyordum yanından bile geçmedi. Hele Doff'un KKG'ya balıklama dalması tam bir aptallik abidesi idi. Keşke Luffy bunu dağa mıhladığında koyabilseydi şu KKG'yı da dövüş bugün bu kadar tartışılmasaydı.

Luffy de ray den eğitim aldı tüm tayfa birilerinden eğitim aldı Zoro yu eğiticek adam Mihawk tan başkası olamazdı.Sanki mihawk zoronun kanlısıymışta buna rağmen eğitim almış gibi konusuluyor.
Zoro'nun en büyük rakibi Mihawk mu? Evet.
Zoro'nun önünde eğileceği en son kişi Mihawk mu? Evet.

Şimdi şunu sorarım en büyük rakibinden, en son yenmen gereken rakibinden eğitim alıp, onun tekniklerini öğrenip, onun öğrencisi olduktan sonra onu geçmenin ne numarası kalıyor?

Boynuz kulağı geçer. Öğrenci ustasını geçer. Bu olay Zoro'nun en iyi kılıç ustası olmasını önemsiz hale getirdi. Şimdi Zoro kendi imkanları ile en iyi olsa sence de daha iyi olmaz mıydı?

Bu şekil bir son benim içime sinmiyor. Sadece bence Zoro bunu kendi imkanları ile gerçekleştirmeliydi. Mihawk'tan eğitim almamalıydı diye düşünüyorum. Aldığı için işin tadı kaçtı bana kalırsa.

Zoro'yu Luffy'nin adamı haline getirdiler. Eskiden Zoro'nun Luffy'den bağımsız bir kişiliği vardı artık öncelikle Luffy'nin adamı oldu. Sonra kendi öncelikleri var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık