Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonu Güç Dengeleri

Selamlar, yine ben. Bölüm çıkmadığından olsa gerek, ha bire konu açıyorum. :D

Forumda Mugiwara Tayfasının Seri Sonunda Geleceği Seviye ve Yüksek Potansiyele sahip karakterler tarzı konular vardı. Ben de ikisini de kapsayan tek bir konu açayım dedim.

Bu konuda seri sonunda amaç seri sonunda kim hangi seviyede olur, güç sıralaması nasıl olur tarzı soruları tartışmak. Belli bir sınır çizmek adına önceden ölmüş kişileri de listeye ekleyebilirsiniz. Böyle bir şeyi tam olarak kanıtlama şansımız olmadığı için dağa çok tahminler üzerinden gidiyoruz tabi.

Hatta ben başlayayım. :D Tabi siz benim gibi yazmak zorunda değilsiniz. Direkt X>Y şeklinde de yazabilirsiniz.

1. Kulvar: Luffy, Teach, Roger. (Belki İm)
2. Kulvar: Beyazsakal (Zirve)
3. Kulvar: Kaido, Linlin, Zoro, Shanks, Garp, Kid, Rayleigh (Zirve)
4. Kulvar: Dragon, Mihawk
5. Kulvar: Coby, Akainu, Sabo, Sanji.
6. Kulvar: Aokiji, Fujitora, Kizaru, Greenbull, Shiryuu
7. Kulvar: Weevil
..............

Naruto gibi bir güç dengesi bekliyorum. Yani olmayacak:D Şuan ki saçma dengeyi bile özleyeceğiz bence. Bir tek emin olduğum teach,luffy ve İm'in diğerlerinden başka bir seviyede olacağı.

Bu tarzda çok fazla konu oldu ya. Yetkililer bunları birleştirip tek bir başlık altında toplasa ne iyi olurdu. Konu kirliliği oluyor böyle. Korsanların güç seviyeleri, Mugi'lerin güç seviyeleri, Genel güç seviyeleri vs. Ee yeteeer :(

Kulvar olayıni pek sevmedim ama;
Kafamdaki olay şudur
Luffy Teach Dragon Denizcilerden biri seri sonunda zirvede olur.
Kid Law Zoro Mihawk Shanks sabo> amiraller artlarından gelir
Sanji Katakuri Marco Shiryu gibi adamlar amiral seviyesi olur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık