Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342

Mürettebatın sürekli sigara içen 21 yaşındaki aşçısıdır ve mürettebata dördüncü olarak katılmıştır. Açlıktan ölmenin ne anlama geldiğini kendi tecrübelerinden bilmektedir. Bu yüzden, yemek isteyen birini asla geri çevirmez ve yiyeceklerin ziyan edilmesi onu kolayca altüst eder. Kadınlara karşı zaafı vardır ve güçlü bir şövalyelik hissi vardır. Ne pahasına olursa olsun bir kadını asla incitmez. Dövüşürken sadece ayaklarını kullanır bunun sebebinin ellerini yemek yaparken kullandığını ve onları riske atmak istemediğini söyler. Sanji'nin amacı, bütün deniz canlılarının bulunduğu yer olan "All Blue" denen büyük denizi bulmaktır. Sanji, animede Hiroaki Hirata tarafından seslendirilmiştir.

1 arclık görünen Zoroyu geride bırakır. Luffyye yakın bir seviyeye gelir. Sonraki arcta Zoro tekrar önüne geçer Luffy ise iyice fark açar.

Dayanıklığı,Fiziği vs. artar.
Tekmeleri Luffy'nin Red Hawk ayarı olur. Kısacası G4 olmadan Luffy gücüne gelir hatta aşar.
Ama diğerleride güçleneceğinden onların altında kalmaya devam eder.

Kısaca babasını orta zorlukla dövecek seviye.

MDL_Roronoa

Sanji seri sonunda amiral alacak kıvvama gelecek bir REYİZDİR. Arc sonu koramiral alır

Şimdi bana göre Luffy=Zoro. Ona göre yorumlayacağım, ona göre anlaşılsın :)

Sanji alacağı power up sonu bu ikili kadar güçlü olabilir. Seçeneklerdeki ''Luffy kadar güçlü olur'' en uygunu benim için.

Bu arada Luffy'nin bu arcta ne yapacağını bilmediğim için şu ana kadar gördüğümüz, daha doğrusu Dressrosa'daki Luffy kadar güçlü olur diyorum. Bu arc Mom'la karşılaşırsa Luffy yine up'lar kendini. Ve yine güçlü olur Sanji'den. Zaten Wano'da Luffy ve Zoro üstünlüğü bariz bir şekilde ele geçirir. Hali hazırda şu anki durumda Sanji'ye canavar 3'lünün 3. üyesi diyemiyorum. Bu arc sonunda gönülllllllll rahatlığı ile diyebileceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık