Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sağ Kol-Amiral-İmparator Güç Dengesi

Amiraller kime daha yakındır?

• Kullanılan toplam oy
    161
Evet arkadaşlar.

Bir çoğumuzun görüşüne göre Sağ Kol-Amiral-Yonko arasındaki güç dengesi Yonko>Amiral>Sağ Kol diye gitmekte. Peki ya bu güçler arasında ne kadar farklılıklar var? Güç dengesinin tam ortasında oldukları için Amiralleri esas alalım. Sizce hangisine daha yakın seviyedeler?

Yonkolar

1-Kaido
2-Big Mom
3-Shanks
4-Marshall D.Teach

Amiraller

1-Akainu
2-Aokiji
3-Kizaru
4-Fujitora
5-Ryokugyu

Sağ Kollar

1-Charlotte Katakuri
2-Marco
3-King
4-Benn Beckmann
5-Shiryu

Amiral ve Yonko seviyeleri birbirine çok yakındır. Böyle bir ayrım yapılamaz. Genel olarak sıralarsam:

97-100 -> Kaido, Akainu, Seri Sonu Teach
93-96 -> BM, Kuzan, Shanks, Kizaru
90-93 -> Fujitora, 2 Meyveli Teach

Amiral ve Yonko seviyeleri birbirine çok yakındır. Böyle bir ayrım yapılamaz. Genel olarak sıralarsam:

97-100 -> Kaido, Akainu, Seri Sonu Teach
93-96 -> BM, Kuzan, Shanks, Kizaru
90-93 -> Fujitora, 2 Meyveli Teach
Uzun zamandır aktif değildim forumda. Böyle konuyla giriş yapayım dedim. :ehe:

Yonkou>>>Amiral>Sağ Kol

Marco ve Jozu'nun, Kizaru ve Aokiji karşısındaki performansına bakarak bir fikir edinilebilir. Ya da Ben Beckman'ın Kizaru'yu tehdit etmesi de bir fark koyuyor. Asıl güç farkını burada Wano'da Kaido gösteriyor. Akazaya Dokuzlusu'nun karşısındaki performansı ortada. Beş En Kötü Nesil Jenerasyonu üyesini haşat edişide ortada. Ben halen en az 2 amiralin bir Yonkou seviyeyle kapışabileceğini düşünüyorum. Sanji ve Zoro bir iki arc sonra bu adamları tokatlayacaklar yani çok abartmayın şu amiralleri. Logia olmaları dolayısıyla tehlikeli bir profil çiziyorlar saldırıların içlerinden geçmesi dolayısıyla, yoksa bir imparatorla aşık atmaları mümkün değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık