Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
Kusura bakma ama sadece hasar verebilmenin yonkou yenmeye yeteceğine getiriyorsun. Law'ı iyi okuyorsan da bu dövüşe yanlış bakıyorsun demektir.
Bana göre Wano savaşı baştan kaybedilmişti. 2 imparator hepimizi silip süpürürdü. Fakat seri bizden yana olup ilerlemesi gerektiği için bir çok şey özellikle güç dengesi Wano'da girdaba sokuldu. Bence yaptığı büyük bir olay. Yıllardır hiç kimse böyle canını acıtmamış BM'nin. Kadından ilk defa kan akıyor. Law akıtıyor. Law ve Kid, BM'nin canını yakmaya başladılar. Ardı da gelecektir. Hasar yemeden biri nasıl inecek ki zaten? İndirebilmen için hasar verebiliyor olman gerek. Hakiyle desteklerse daha ne istiyorsunuz??

Son düzenleme:
Böylece Luffy - Zoro zirvedeler. Artık herhalde kimse gelip de law ve kid daha güçlü zorodan demez. Adam tek kılıçla kingi indirecek gibi :D
2v1 de Big Mom'u indirmek>>>>>>tek kılıçla King'i yenmek. Zoro, Mihawk'dan tek kılıç kullanmada bir şeyler kapmıştır. Ayrıca en kötü nesil korsanlarında Teach'de var.

Bu mantıkla bakarsak Kingi kim alacaktı ? İlla birisi eşleşmesi gerekiyor bu adamla. Çatı katında Zoro direk Yonkoulara kafa tutunca eşleşmeye göre güç belirleniyor muydu ki şimdi law ve kidin yonkou karşısında bulunması onları daha güçlü bir konuma getirsin ? Yani bu eşleşme olayını geçiniz. Eğer Kid ve law yardım almadan BM'yi yenerlerse o zaman konuşuruz.
Zoro tek kılıç yener bunları.
Yine mi Enma>Enemy :artiz:

Zoro'nun çatı faaliyeti Kid ve Law'dan iyidi. Luffy > Zoro > Law > Killer > Kid şeklinde icraat oldu. Law hadi destek görevi gördü diye diyelim. Bunu yazma nedenim şu; Kid vs Law'ın Zoro'dan iyi olduğunu ispatlamaya ihtiyacı var. Seride bir yere gelmiş insanlar değil bunlar. Sanki yonko, amiralmiş gibi Zoro'dan savunma bekleniyor şaka gibi. Kid ve Law'ı Zoro klasmanı kabul ediyorum uyanışla beraber seviyeleri yakın tamam. Ama nasıl daha üste koyabiliyorsunuz, onu anlamış değilim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık