Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger vs. Dragon / Ödül Kapışması

Hangisinin Ödülü Daha Yüksekrir

• Kullanılan toplam oy
    187
Beklentinin altında çıkacağını sanmıyorum ama yer aldığı sahneler bize yeterli gelmeyecek bence.

Ben Reverie gibi arclar beklerdim devrimciler için. Hele Sabo ortaya çıkınca ona odaklı 5-10 bölümlük arclar olsun istiyordum. Devrimcileri, Dragon'un, Sabo'nun gücünü de net anlamış olurduk. Sabo sonuçta Luffy'nin abisi, Dragon babası. Özel bir yer ayırması lazımdı bunlara.
Valla Dragonı Offpanelde silüet biri düşücek gibime geliyor sağlam söveriz odaya.

Valla Dragonı Offpanelde silüet biri düşücek gibime geliyor sağlam söveriz odaya.
Bu kadar gizem kastırdığı karakterleri böyle harcarsa kendi ayağına sıkar Oda. Şu an zaten seriden tek beklenti bu karakterleri görmek. Onları da offpanel düşürürse One Piece'in selasını okuruz.

Adam amirale de gizem kastırdı. Düşün yani. Beklentiyi yüksek tutmak istiyor hep ama işte. Wano olmuş 115 bölüm. Bu kadar uzadığı bu için karakterleri düzgün işleyemezse, beklentimizin altında kalırsa çok can sıkar.

Most wanted man in the world.

10 milyar bekliyorum ama gücünden bağımsız olarak, güç olarak roger ile benzerdir, rogerin iki katı gücünde falan olduğunu düşünmüyorum gelsin tüm donanmayı teklesin o zaman

Dragonun hiç gücünün olmamasını çok isterdim sadece zekası ve liderliği ile hükümeti devirse çok iyi olurdu ama oda zeki karakter yazamıyor.

Most wanted man in the world.

10 milyar bekliyorum ama gücünden bağımsız olarak, güç olarak roger ile benzerdir, rogerin iki katı gücünde falan olduğunu düşünmüyorum gelsin tüm donanmayı teklesin o zaman

Dragonun hiç gücünün olmamasını çok isterdim sadece zekası ve liderliği ile hükümeti devirse çok iyi olurdu ama oda zeki karakter yazamıyor.
10 çok bence maks. 6 bekliyorum sonuçta roger'da op'yi bulmuştu.

6m çıkar ancak. Bu kadar pasif birine o bile çok fazla ama Oda'nın batmış Titanic'e dönmüş serisini kurtarması için böyle hype'lara ihtiyacı olabilir. Gerçi adamın öyle bir derdi var mı o bile belli değil de işte... Kendi kendimize gelin güvey oluyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık