Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger ve Luffy'nin Bahsettiği Hayal Ne Olabilir?

İlk olarak Luffy, Ace ve Sabo'nun çocukluğunda serinin 585. Bölümünde karşımıza çıkmıştır bu bilmediğimiz hayal:

Daha sonrasında aynı sözleri Roger'ın yıllar önce 966. Bölümde Beyazsakal ve Oden'e söylediğini öğreniyoruz:

1000. Bölümde ise bu iki sözün aynı olduğu doğrulanmış oldu:

Görüldüğü üzere duyanları şaşkına çeviren hatta bazılarına göre saçma ve komik gelen bu hayal sizce ne olabilir? Yorumlarınızı bekliyoruz. Belli şıklarda yoğunlaşılırsa onlarla ilgili anket daha sonra eklenecektir.

Ellerine sağlık konu için.
1.10dan sonra Luffy’nin söylediği sözlerin aynısını zamanında Roger’ın söylediği belli. Bu bölümde geçen sözün de bu olduğunu düşünüyorum. Bütün bunlar olduktan sonra ben denizlerdeki en özgür kişi olacağım !

Son düzenleme:
Hem Roger'dan hem de küçük bir çoçuktan duymanın şaşkınlık vereceği bir şey olması gerek, bu sebeple ölmekle alakalı bir şeydir muhtemelen çünkü ölmeyi isteyecek son insanları bu ikisi olarak düşünürsün. Muhtemelen şöyle bir şey,
"Ölürken gülümsemek istiyorum!"
"Özgür biri olarak ölmek istiyorum." gibi...

Bu şekilde Luffy'nin Logue Town' da öleyazarken gülümsemesi ve Roger'dan etkilenen Oden'nin ölürken gülümsemesine uygun bir gönderme olur.

Ben WG'yi yıkan adam olacağım?

Ben Dünyayı değiştirecek adam olacağım?

Ben dünyayı tamamen özgürleştirecek adam olacağım?

Ben dünyayı özgür bir yer haline getirecek adam olacağım?

Ben herkesin kahkahalar içinde güldüğü bir dünyayı oluşturacak adam olacağım?

Aklıma gelen olabilecek şeyler bunlar.

Ben WG'yi yıkan adam olacağım?

Ben Dünyayı değiştirecek adam olacağım?

Ben dünyayı tamamen özgürleştirecek adam olacağım?

Ben dünyayı özgür bir yer haline getirecek adam olacağım?

Ben herkesin kahkahalar içinde güldüğü bir dünyayı oluşturacak adam olacağım?

Aklıma gelen olabilecek şeyler bunlar.
Sonuncusu hariç diğerleri çok gülünecek ve dünyadan bihaber Luffy'nin diyeceği şeyler değil bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık