Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rocks D. Xebec'te Hangi Hakiler Vardır?

aslında bakarsan senaryoda bir yanlışlık yoksa, kaido o zamanlar fazlaca güçlü biri değildi sonradan güçlendi ( yıllar önce geko moriah gibi vasıfsız bir elemanla olan kavgasının tam kazanmış diyecek olmamamız çünkü geko hem kaçabildi hemde mezar hırsızlığı yapabildi, bide tayfanın miçosu olması bunu destekler) buda odenin güç seviyesini düşürür. beyaz sakal muhtemelen o zamanlar sadece gura gura meyvesi ve silahlanma kullanıyordu. bigmom en başından güçlü biri ancak rocks ile beraberken sadece sade güç ve silahlanmayı kullanıyor olması muhtemel ( tüm hakileri kullanan bigmom neden kendisiyle aynı olan güçte birinin emri altına girsin.). roger neden bunları tek başına yenmiyordu dersenizde bence tek başına ( tayfa ile) yenebilirdi garpın marijousta ona kahramansın dediğinde verdiği tepkiye bakarsak orada garpın sıradan bir koramiral gücünde olduğu ve orada iradesini güçlendirerek güçlenmiştir ama roger ve tayfası en çok kayıpları verdiği için onların gitmesine müsaade etmiştir o yüzden roger ile ilk dostluğu başladı smoker ve luffy gibi.
Bence doğruluk payı olan bir yorum ama Garp ve Roger'ın gücü kısmına pek katılamadım. Roger tayfasına "Tamam hadi tamam siz gidin iki dakika işim var gelicem" demez. Garp'ın da düz koramiral gücünde olduğunu düşünmüyorum o sıralarda. Sonuçta belli bir kutsal grubu bu adama emanet değil miydi? Yanlış hatırlıyor olabilirim.
Sonuç olarak evet Xebec korsanları şimdiki kadar güçlü değildir ama yine de Garp ve Roger küçümsenmemeli o durumda.
Doflamingo ve Crocodile 4 tane ts öncesi 1 tane güncel Luffy ile kapışıyor gibi bence güzel bir benzetme olur.

Var mıdır yok mudur sorusundan ziyade Xebec ne kadar güçlüydü sorusu tartışılması daha anlaşılır bir konu olurdu. Xebec, o an tayfasında olan herkesten güçlüydü. Buna Wb de dahil. Zaten o an için bu büyük isimlerin çoğu zirve gücünde değildi.

O 3 azmanı emri altında tutacak ve 3 tür hakiye sahip olmayacak öyle mi:artiz:
4 tür hakide masterdı deseler bile inanırım :artiz:

Bence doğruluk payı olan bir yorum ama Garp ve Roger'ın gücü kısmına pek katılamadım. Roger tayfasına "Tamam hadi tamam siz gidin iki dakika işim var gelicem" demez. Garp'ın da düz koramiral gücünde olduğunu düşünmüyorum o sıralarda. Sonuçta belli bir kutsal grubu bu adama emanet değil miydi? Yanlış hatırlıyor olabilirim.
Sonuç olarak evet Xebec korsanları şimdiki kadar güçlü değildir ama yine de Garp ve Roger küçümsenmemeli o durumda.
Doflamingo ve Crocodile 4 tane ts öncesi 1 tane güncel Luffy ile kapışıyor gibi bence güzel bir benzetme olur.
benzetme olarak 3 ts öncesi luffy ve 1 wano luffy denilebilir bence

ben var olduğunu düşünüyorum ve kesinlikle bizden en az 1 ya da 2 kişide daha çıkacağını düşünüyorum usopp ya da sanjide çıkacak bence belki ikisinde birden çıkar roger tayfasından gabandada olabileceğini düşünüyorum

Shirohige, Kaido, Big Mom, Shiki gibi adamlar sana kaptan diyecek,
D. soyundan geleceksin,
Seni yok etmek için Roger ile Garp ittifak yapacaklar,

Ama sen 3 hakiyi de master düzeyinde kullanamayacaksın? Böyle bir ihtimal yok. Bazı şeyleri tahmin etmek çokta zor olmasa gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık