Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Regular Show (2009-2017)

Tür: Komedi, Macera
Bölüm Sayısı: 261
Yayınlandığı Tarihler: 2009-2017
Programın Yaratıcısı: J. G. Quintel

Dizi, Mordecai ve Rigby adında iki arkadaşın yaşadıkları olayları anlatır. İkisi de iş olarak bir parkta çalışır. Günlerini genellikle kaytarmak için kullanırlar. Sıklıkla patronları Benson'dan azar işitirler. Başları sıkıştığında ise çözüm için Skips'e başvurular. Parkın müdür ise Pops'dır. Diğer çalışanlar da Kas Adam (gerçek ismi Mitch Sorenstein) ve Çak Beşlik Hayalettir.

Dizi genel olarak programın yaratıcısı J. G. Quintel hayatındaki ve üniversitedeki deneyimlerinden yola çıkılarak yaratılmıştır. Hatta dizide Mordecai ve Rigby'nin ellerini sallayarak ''Ooooooooo!'' diye bağırmaları da dizinin yaratıcısının üniversitede arkadaşlarıyla yaptığı bir harekettir.

Dizi ilk başta yetişkinlere yönelik olması planlanmıştır. Fakat daha sonra bu fikirden vazgeçilmiştir. Youtube da dizinin ilk halleri bulunmaktadır.

Karakterler:

Son düzenleme:
Her olay nasıl saçma bi yere bağlancak diye izlerdim .Mazlum Rigby'i ayran gönüllü Mordecai'ye tercih ederim.

Gercekten cok güzeldi. Şimdiki cizgi dizilere bakıyorumda detaysız, konusuz , sacma sapan renklendirmeler var. Bitmedi en azından iyi oldu zirvede bıraktı sonu ben10 gibi olabilirdi.
Ah aah nerede o eski günler. Camp lazlo , kod adı afacanlar , adventure time , regular show , ben 10 , beyblade , bakugan , ejderhalar berkin binicileri , mega xxl , samuray Jack , ed edd edy , powerpuffgirls , generator rex , flapjack ,sungerbob ve nicesini izlemek icin sabahlara kadar uyumadığımı bilirim. Hele o zamanlar 4 5 e kadar uyumamak büyük olaydı

Anladım ki bunlar bittiğinde çocukluğumda bitmişti. Lanet olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık