Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Reed Richards'ın Güçleri

Ankettede dedim... Kalbi duygular yüzünden Luffy kazanır... Kazanamaz ama siz kazandırırsınız... Mesela Zoro, Goku'yu her türlü alır... Tek kılıçla biraz zorlanır ama iki kılıçla rahat götürür...

Ankettede dedim... Kalbi duygular yüzünden Luffy kazanır... Kazanamaz ama siz kazandırırsınız... Mesela Zoro, Goku'yu her türlü alır... Tek kılıçla biraz zorlanır ama iki kılıçla rahat götürür...
Bu Goku Son-Goku mu ?

Eğer öyleyse imkansız adamda Adamantiumda kas var :D Ki Balllar bile birşey yapmıyor gökdeleni toza çeviricek yumruklar bir işe yaramıyor zoro daha çeliği gıcının zoru ile kesiyor :hhh:

Ricard hakkında pek bir bilgim yok aslında... Yalnızca 2 filmini izledim o kadar...

Smoker-san...
Son Goku vs Zoro ağıza alınmayacak bir şey... BB adayı batıracam gibi şeyler söyleyince Sengoku'nun ödü kopuyor ve saldırıyor... Goku ise gezegenleri yok edecek saldırılar yapıyor... WB istese bütün bir gezegeni yok edebilir deniyor... Dragon Ball serisinde 20-30 tane adam gezegen yok edebilme gücüne sahip... Hızı da hayatta Goku'yu yakalamaya yetmez ayrıca...
Zoro alır diyorum ya... Anket açın inanmazsanız...

Ricard hakkında pek bir bilgim yok aslında... Yalnızca 2 filmini izledim o kadar...

Smoker-san...
Son Goku vs Zoro ağıza alınmayacak bir şey... BB adayı batıracam gibi şeyler söyleyince Sengoku'nun ödü kopuyor ve saldırıyor... Goku ise gezegenleri yok edecek saldırılar yapıyor... WB istese bütün bir gezegeni yok edebilir deniyor... Dragon Ball serisinde 20-30 tane adam gezegen yok edebilme gücüne sahip... Hızı da hayatta Goku'yu yakalamaya yetmez ayrıca...
Haki var Zoro da herkesi alır.Gokuda haki olduğunu sanmıyorum.Haki zaten en büyük güç.Haki heey.Haki Haki...

En sevdiğim Marvel karakterinden biri olur kendisi. Saol Smoker.

Bu arada ilk sayfada kim alır muhabbeti olmuş. Sene 2010 Zaman atlaması sonrası olması lazım. Beyler lütfen Reed'i sever sayarız ama Luffy'nin göründüğü kadarıyla kaba güç açısından üstüne yok :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık