Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Raizo, Naruto’da Hangi Rütbede Olurdu?

Hangi rütbede olurdu ?

• Kullanılan toplam oy
    139
Tokubetsu Jonin belki. Standart joninlerin iki element ve ortalama mühür tekniklerinde usta olması gerekiyor ve seride gördüğümüz özellikle takım lideri joninlerin pek çok farklı özelliği daha var. Ve evren arası hız farkı büyük. Naruto'nun tepesi relativistic'i görürken One Piece'in tepesi masif hipersonikte geziyor. Raizo ise en iyi ihtimal süper sonik. Bu da bir çunine falan tekabül eder. Zaten gizlenme ve hızı adamın olayı, o konuda da çok geride kalıyor.
Deterjandan sonrasını anlamadım. (Karikatür paylaşamıyorum malum...)

Tokubetsu(özel) Jonin belki. Standart joninlerin iki element ve ortalama mühür tekniklerinde usta olması gerekiyor ve seride gördüğümüz özellikle takım lideri joninlerin pek çok farklı özelliği daha var. Ve evren arası hız farkı büyük. Naruto'nun tepesi kısmi ışık hızı yani ışık hızının %1 ile %10 arasını görürken(relativistik) One Piece'in tepesi masif hipersonik yani yüksek ses hızı arasında geziyor. Raizo ise en iyi ihtimal masifin altında süper ses hızına sahiptir. Bu da bir çunine(chuunin) falan tekabül eder. Zaten gizlenme ve hızı adamın olayı, o konuda da çok geride kalıyor.
@Aang

Düzenledim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık