Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rüya Âlemi

Rüyalarım genelde...

• Kullanılan toplam oy
    99
Akşam ezanı okunurken şehitliğin içerisinde dolaştığımı gördüm. Bir ürperme geldi, geri dönünce kendimi cami içerisinde buldum.

Namaz kılan ahaliye Allah kolay versin deyip aralarından yürüdüm gittim.

Hiç dinle falan alakam yok niye böyle rüya oldu bilmiyorum.:)

Gözümü açtığımda da odanın kapısının camında domalmış silüet gördüm. Bayağı 10 sn durdu, ileriye doğru yürüdü gitti. Bu E.Oda'nın yüzünden olabilir.

Akşam ezanı okunurken şehitliğin içerisinde dolaştığımı gördüm. Bir ürperme geldi, geri dönünce kendimi cami içerisinde buldum.

Namaz kılan ahaliye Allah kolay versin deyip aralarından yürüdüm gittim.

Hiç dinle falan alakam yok niye böyle rüya oldu bilmiyorum.:)

Gözümü açtığımda da odanın kapısının camında domalmış silüet gördüm. Bayağı 10 sn durdu, ileriye doğru yürüdü gitti. Bu E.Oda'nın yüzünden olabilir.
İbadeti kesersen ne olacağına dair mesaj uyanınca verilmiş diye yorumladım.

Rüyamda Luffy One Piece'i buluyordu. Buluyordu bulmasına ama çok saçma bir şekilde ben de olaya Law olarak dahil oluyordum. Bildiğin Dubai gibi bir şehir vardı ama tam tatil beldesi görünümündeydi. Akainu'yu ben oyalıyordum. Bu böğürerek peşimde koşarken havuzun başında bunu tutup suya atladım ikimizde dibe çöktük :hhh: Beni önce çıkardılar ve ben Luffy'nin olduğu binanın tepesine merdiven tırmanarak çıkmaya çalıştım. Bu sefer Kizaru takıldı peşime :hhh: Onu da bir aile evine dalıp peşimden sürükleyerek atlattım. Binanın tepesine çıktığımda Luffy hazineyi bulmuştu ama hazine yok ortada sadece lafı var. Annesini de orada bulmuştu garip bir şekilde. Ulan Oda dedim off panel hazine buldurttun adama ve bütün aksiyonu bana yaşattın Allah cezanı verecek dedim. Uyandım ve açıkta kalan yeri örtüp tekrar uyudum.

Son düzenleme:
Rüyamda Luffy One Piece'i buluyordu. Buluyordu bulmasına ama çok saçma bir şekilde ben de olaya Law olarak dahil oluyordum. Bildiğin Dubai gibi bir şehir vardı ama tam tatil beldesi görünümündeydi. Akainu'yu ben oyalıyordum. Bu böğürerek peşimde koşarken havuzun başında bunu tutup suya atladım ikimizde dibe çöktük :hhh: Beni önce çıkardılar ve ben Luffy'nin olduğu binanın tepesine merdiven tırmanarak çıkmaya çalıştım. Bu sefer Kizaru takıldı peşime :hhh: Onu da bir aile evine dalıp peşimden sürükleyerek atlattım. Binanın tepesine çıktığımda Luffy hazineyi bulmuştu ama hazine yok ortada sadece lafı var. Annesini de orada bulmuştu garip bir şekilde. Ulan Oda dedim off panel hazine buldurttun adama ve bütün aksiyonu bana yaşattın Allah cezanı verecek dedim. Uyandığım ve açıkta kalan yeri örtüp tekrar uyudum.
Acilen forumda daha az takılıyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık