Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Pell ve Chaka Arasındaki Güç Dengesi

Arabasta'nın En Güçlü Savaşçısı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    7
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pell ve Chaka Arasındaki Güç Dengesi
Pell ve Chaka arasındaki güç dengesi bir kaç gündür kafamı kurcalıyordu bu yüzden böyle bir şey yapmak istedim. Öncelikle ikisini tanıyalım.

Pell

Adı: Pell
Meslek: Arabasta'nın 2 Koruyucu Muhafızından biri
Sıfat: Şahin Pell "Pell the Falcon"
Durum: Canlı
Doğum günü: 23 Ağustos
Boy: 189 cm (6'2")
Kan grubu: X
Şeytan meyvesi Tori Tori no Mi Model: Falcon

Pell "Arabasta'nın En Güçlü Savaşçısı" olarak bilinir uçmasını sağlayan bir Zoan tipi şeytan meyvesi yemiştir bu ona istediği zaman bir şahin veya şahin melezine dönüşme yeteneği verir ve bu şeytan meyvesinin yardımı ile bir grup Baroque Works çalışanını yenebilmiştir ve fiziksel gücü ile tüm bir şehri yok edebilecek kadar büyük ve metalden yapılmış bir bombayı taşıyabilmiştir

Chaka

Adı: Chaka
Meslek: Arabasta'nın 2 Koruyucu Muhafızından biri
Sıfat: Çakal Chaka "Chaka the Jackal"
Durum: Canlı
Doğum günü: 26 Nisan
Boy: 213 cm (7')
Kan grubu: S
Şeytan meyvesi Inu Inu no Mi Model: Jackal

Chaka "Igaram'ın yokluğunda Kraliyet Muhafızlarının vekil komutanıydı bir Etçil Zoan tipi (Rob Lucci ve Jabra gibi) şeytan meyvesi yemiştir Etçil Zoan olduğu için savaşlarda normal Zoanlardan daha vahşidir ve savaşlarda kullanılabilecek keskin diş ve pençeler verir. Bu şeytan meyvesi ona istediği zaman bir çakal veya çakal melezine dönüşme yeteneği verir ve bu şeytan meyvesinin yardımı ile hızlı bir şekilde Crocodile'a yenildikten sonra Crocodile Vivi'yi öldürmeye tekrar ayağa kalkıp onu bir kaç saniyeliğine durdurabilmiştir.

Sizce ikisi arasında hangisi daha güçlü olandır?

Pell'in Arabasta'nın en güçlü savaşçısı olduğu söylendi. Tam olarak neyi tartışacağız?

Evet söylendi ama ben buna takıldım işte bana kalırsa Chaka daha güçlü göründü çünkü Pell, Robin karşısında hiçbir şey yapamadı ama Chaka başta Crocodile'a yenildikten sonra Crocodile Vivi'ye saldırdığında kalkıp onu bir kaç dakika durdura bildi.

Evet söylendi ama ben buna takıldım işte bana kalırsa Chaka daha güçlü göründü çünkü Pell, Robin karşısında hiçbir şey yapamadı ama Chaka başta Crocodile'a yenildikten sonra Crocodile Vivi'ye saldırdığında kalkıp onu bir kaç dakika durdura bildi.
Pell'in yerinde Chaka olsa, aynı kaderi yaşardı. Mangada panel verilmiş, gereken bilgi söylenmiş. "En güçlü iki savaşçısından biri" dense de, hangisi daha güçlüdür diye tartışsak yine anlarım, fakat direkt Pell'in daha güçlü olduğu söylenmiş. O yüzden konuşmaya değecek bir şey yok. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık