Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Patladığınız Teorileriniz/Temennileriniz

Bir temenni atayım buraya.

Öncesinde, Luffy'e destek tarafta olup hemde Luffy'den önce aynı anda iki kişiye uyanış açtıracağını söyleseler asla ihtimal vermezdim. İnanmak isterdim ama ana karakter bulgusundan ihtimal vermezdim.

Kid bir sonrakine kralların hakisini de kullanıyor musun diye sorar mısın bir şey deneyeceğim. jshjsjh Bu zamana kadar Kid'e kullandırmayınca uyanış gibi aynı anda karakterlere patlatır mı düşüncesi heveslendiriyor. ? xD

Evet. Yonkou kadar yüksek diye yonkou olmaz. Mesela gözlem hakisi de bigmom ve kaidodan iyi ama yonkou olmasına imkan vermiyor.
Ee tamamda kendin az önce Yamatonun hakisinin bulutları yarmak için düşük olduğunu söyledin yine luffy bariz bir şekilde yonkou seviyesinde oluyor. Gözlem hakisi ile silahlanma aynı işlevde değil bu arada bulutları yaran Silahlanma hakisi, gözlem hakisi ayrı işlevleri var.
Yani senin dediğin meseleye göre;
Luffy gözlem hakisinde yonkoulardan üstün ve silahlanma hakisi + kral Hakide de bulutları yaracak seviyede olduğunu söylüyorsun ki buda zaten sadece yonkoularda gördüğümüz bir şey..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık