Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bu Resident Evil oyunları ne kadar geri zekalı ne kadar aptalca bir hal almış öyle ya? Hani ben öncesini de çok bilmem zaten de bu nedir abi Fairy Tail'deki plot armor x100 yapsan anca denk geliyor bu seride kontrol edilen karakterin yaşadıklarını karşılamaya. Saçma sapan rezil boss dövüşleri tükürüğe ölecek karakterin inanılmaz aptallıklar neticesinde sürekli hayatta kalıp bir şeyleri başarması falan. Bütün insanlığın aklına küfür mü bu oyunlar lan? Açın son oyunu ya da ondan öncekini izleyin bi gençler yeminle sövmemek imkansız. Yazık olmuş onca akılda kalıcı karakter tasarımına ve oyunlarda yaratılan atmosfere. Böyle hikayeye, kurguya köküne kadar lanet olsun deyip gidiyorum.
Resident Evil Village'ı yeni bitirdim ve hiçte böyle yazdığın gibi değil bence. Önceki oyunları da oynadım bitirdim RE6 hariç. şu yazdığın yorumların hepsi RE6 için geçerli. 7. oyun özellikle VR ile oynandığında yeni bir soluk getirmişti seriye ki hala VR için best oyunlardan. Village ise 7'den daha iyi olmuş oyunda bir kere sıkıldığım baygınlın geçirdiğim nokta olmadı. Heyecan,Aksiyon her seferinde artarak ilerlemeye devam etti. Ethan ise normal bir insan değil diğer oyunlarında olan karakterler gibi açıklaması oyun sonunda mevcut. 7. ve 8. oyun kurgu hikaye olarak çok güzel birbirine bağlanmış. Özellikle Umbrella corps falan cuk diye oturmuş 9. oyun gelsin şu Winters ailesi hikayesini bitirelim.

Geçen gaza gelip pes 21'i aldım. Futbola hasretken bu boktan oyun sonunda daha da çok hasret kaldığımı fark ettim ve sildim. Resmen insanı futboldan uzaklaştıran bir yapısı var kabzımal oyunun. En azından bir aylığına futbola biraz olsun doyayım diye ea play üyeliği aldım fifa 21'i indirdim. Geçen seneki oyundan sonra fifa'dan da umudumu yitirmeliydim aslında. Sizin yaptığınız, yapacağınız defans sistemine lanetler olsun Allah'ın beyinsizleri. Diyecek başka sözüm yok.
Futbola doymak istiyorsan açacaksın izleyeceksin Atalanta'yı :fool:

Resident Evil Village'ı yeni bitirdim ve hiçte böyle yazdığın gibi değil bence. Önceki oyunları da oynadım bitirdim RE6 hariç. şu yazdığın yorumların hepsi RE6 için geçerli. 7. oyun özellikle VR ile oynandığında yeni bir soluk getirmişti seriye ki hala VR için best oyunlardan. Village ise 7'den daha iyi olmuş oyunda bir kere sıkıldığım baygınlın geçirdiğim nokta olmadı. Heyecan,Aksiyon her seferinde artarak ilerlemeye devam etti. Ethan ise normal bir insan değil diğer oyunlarında olan karakterler gibi açıklaması oyun sonunda mevcut. 7. ve 8. oyun kurgu hikaye olarak çok güzel birbirine bağlanmış. Özellikle Umbrella corps falan cuk diye oturmuş 9. oyun gelsin şu Winters ailesi hikayesini bitirelim.
Ethan sıradan bir insan olmasa da Wolverine de değil. Hikayesini detaylarıyla takip etmedim ama genel geçer hatlarına hakimim. Öyle çok yükselinecek bir şey göremedim. Atmosferi güzeldir büyük ihtimalle ki onu dedim zaten ama sen bu oyunlardaki plot armor saçmalığını kaldırabilmişsen zevk alamayacağın herhangi bir kurgusal eser olduğunu sanmıyorum dostum. Önceki mesajımda da yazdığım gibi FT x100 yapsan ancak karşılar RE oyunlarındaki plot armoru. Tabi ne diyelim, keyifli oyunlar.
Futbola doymak istiyorsan açacaksın izleyeceksin Atalanta'yı :fool:
Reklam yapma kamuoyu oluştur 2K'ya futbol oyunu yaptır Red.

1 aylık ea play boşa gitmesin diye Jedi Fallen Order'ı indiriyorum. Umarım az biraz gideri olan bir oyundur da boşa vakit kaybetmem.

Rift apart şu ana kadar çıkacak en iyi grafikli yeni nesil oyun olabilir.
Hele bir çıksın daha net belli olur.
Oyunun görsel seviyesi pixar filmlerine taş çıkartacak seviyede. Oyunla ilgili bir şeylere baktığımda film mi izliyoruz kafasına giriyorum ama tam çıkmasını beklemek en iyisi dediğin gibi. Görsellik bir yana ssd yi çok güzel kullanıyor. Grafikler kadar önemli bir detay bence buda. Dünya geçişlerinde bekleme süresi yok. Ps5'e alıştığımdan beri pc de oyun oynarken bekleme süreleri bıktırıyor artık. Demon souls ve Miles Morales'in grafikleri çok güzel olsa da yeni nesil tam olarak sayılmazlardı. Bu direkt ben yeni neslin ta kendisiyim diyor .d

Ek olarak dualsense kullanımını umarım iyi yapmışlardır. Returnal çok beğeniliyor o konuda.

Ben sony’nin nisandaki stay at home oyunlarını kaçırmışım :( arada bi ps store’a girip bakıyordum sadece. Böyle büyük bişey gözüme sokulur diye. Ya görmedim ya da internetten takip etmem lazımdı sanırım. Yeni baktım da güzel şeyler varmış aralarında.
subnautica’yı denerdim en azından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık