Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de sadece underworld’e geldikten sonra doğru düzgün kullanmaya başladım (300 saat falan oynadıktan sonra yani). Phantom’a geçmiştim o sayede oldu o da.

Living weapon’ı da ilk 2-3 bölümden sonra uzun süre bırakmıştım. Ng+’da bi baktım onu açınca boss karşılık veremiyor. Bi daha kullanmamıştım. Onu sevememiştim ben. Ys’yi sevmemenden ziyade lw’yi daha çok sevmene şaşırdım aslında :D Ben ikisini de pek sevmedim.

ys biraz power fantasy zevki verdiğinden kullandığım oluyor artık. Birkaç tane yıkıcı elementsel soul core’u spamlamak zevkli olabiliyor. Bi de phantom formunda minato’nun hiraishin’i gibi bişeyi var o hoşuma gitti. Rakibe bıçak atıp yanına gidiyor direk.
Living weapon yerine geldiği için bir kıyaslama yapıp özellikle belirttim. Yoksa dediğim gibi living weapon'ı da çok kullanmışlığım yok la.

Valla müthiş olmuş. Artık insanlar prime ile bir yayıncı ile sabit kalırken şimdi normal ücretlendirme fiyatına 4 kişiyi daha destekleyebilecekler. Sürekli kullananlar için iyi olmuş bence.
Ben yayın açarsam Tl ile değil dolar ile abone olursan memnun olurum vegacığım.
Zaten senin için pek farketmiyor :rolleyes:

Bu fiyatlar ilerki senelerde Twitch’in bir sürü yeni türk yayıncı akınına uğrayacağının habercisi aynı zamanda.
Yakın zamanda Twitch’den Türkiye’de ofis açmasını da isterler.

Silinmiş Üye

Ben yayın açarsam Tl ile değil dolar ile abone olursan memnun olurum vegacığım.
Zaten senin için pek farketmiyor :rolleyes:

Bu fiyatlar ilerki senelerde Twitch’in bir sürü yeni türk yayıncı akınına uğrayacağının habercisi aynı zamanda.
Yakın zamanda Twitch’den Türkiye’de ofis açmasını da isterler.
Kuveyt Dinarı falan yok mu ya ? Gerçiiii fakirlik bende. Elinde en az 10 btc bulunduran adama normal para birimi söylüyorum :(

Kaliteli yayıncılar akın edecekse sıkıntı yok. Ama büyüyüp ofis açmaları gerçekten iyi olur.

Parasından ötürü alamadığım ve hayvan gibi merak ettiğim Sekiro'yu burada aylarca övdünüz. Uzaktan ekmek bandım. Sekiro üstüne çıkıp kırbacı vurdunuz, balo salonunu terk etmekten başka bir şey yapamadım çünkü göz yaşlarımın gazına gelip gönlümü yapacak bir hayırsever yoktu. Bunun yüzünden günün birinde nasıl olsa Sekiro'yu alırım diye sürekli oyundan uzak durdum kısa kısa videolar haricinde hiç izlemedim oyun içi videolarını. Bugün kafama esti ve bir bakayım dedim. Gençler kurban olayım bana, o aslında öyle değil deyin birazdan yazacağım şey için.

Combatının önünde tapınma ayinleri gerçekleştirdiğiniz bu oyunun büyük kısmı elimizdeki kılıçla rakibin silahına deflect, parry (artık ne boksa oyun içinde) atmak mı lan? Lan hadi o iki kılıcın çarpışmasından çıkan ince sese ilk bir kaç saat yükseldiniz elinizde peçeteyle oynadınız oyunu ki ben de öyle olurdum tamamen katılıyorum bu konuda sizlere ama şu mevzunun ederi 50 saatlik oyunda en fazla 5-6 saattir anasını satayım. Bütün oyun bu çekilir mi... İnşallah böyle değildir.

Bloodborne senin Allah'ına kurban olayım itin köpeğim olayım ben, başka bir şey demiyorum. Sen iyi ki varsın bebeğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık