Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Out

Konu

Islahevinden yeni salınan 17 yaşındaki İguchi Tatsuya, eski arkadaşlarından uzakta, teyzesinin yanında yeni bir hayata başlıyor. Tekrar ıslahevine girmemeye kararlıyken bir yandan da teyzesinin lokantasında çalışıyor. Ancak kişiliği de şiddete olan eğilimi de değişmemişken eski arkadaşlarına benzer insanlarla tanıştıktan sonra beladan uzak durması çok zor olacak.

Detaylar

Tür: Seinen

Kategori: Aksiyon, Macera, Yaşamdan Kesitler

Yazar: Iguchi Tatsuya

Çizer: Mizuta Makoto

Durum: Devam Ediyor

Türkçe: 176. bölüm

İngilizce: 218. bölüm

Bazı Manga Panelleri

Linkler

Türkçe Oku

İngilizce Oku

Son düzenleme:
Jou manyak ruh hastası seni,naptın çocuğa lan ? Kanım dondu. Meguro'ya da bir şey diyemiyorum kendi kaptanını korumak için Rukia'yı öldürdü. Yine de Rukia'nın biraz daha görünmesini isterdim.
Meguro'yu da öldüren kişi Taguchi'ydi demek.

Jou manyak ruh hastası seni,naptın çocuğa lan ? Kanım dondu. Meguro'ya da bir şey diyemiyorum kendi kaptanını korumak için Rukia'yı öldürdü. Yine de Rukia'nın biraz daha görünmesini isterdim.
Meguro'yu da öldüren kişi Taguchi'ydi demek.
Son bölümler tüylerimi diken diken etti cidden seri başından beri seinendi ama son bölümlerde vahşet farklı bir seviyeye çıktı Jou'ya gram sempatim yok, Kaname ve Tanzawa'nın Jou fanı olmasıda canımı sıktı ikisinide severdim ama artık soğudum bi ara Yoshikilere hak verir gibi oldum ama onlarda insanlık dışı şeyler yapıyorlar tam çete mangası cidden herkes kötü kimseye ısınamadım İguchi hariç

Son bölümler tüylerimi diken diken etti cidden seri başından beri seinendi ama son bölümlerde vahşet farklı bir seviyeye çıktı Jou'ya gram sempatim yok, Kaname ve Tanzawa'nın Jou fanı olmasıda canımı sıktı ikisinide severdim ama artık soğudum bi ara Yoshikilere hak verir gibi oldum ama onlarda insanlık dışı şeyler yapıyorlar tam çete mangası cidden herkes kötü kimseye ısınamadım İguchi hariç
Dediklerine katılıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık