Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM [ Online Soccer Menajer] İngiltere Premier Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şampiiii...........:cool:
Krala selam dur.:at:

@Sir Crocodile Tamam ipleri sen al diyodum her zaman.Kurayı ikimiz çekeriz.:artiz:

@Riful Ne oldu sana vuunca hayata mı küstün.:DHemen pes etmek felan sana yakışmıyor:oleyo2: Dğerrli oyuncularınıda satıyormuşsun:artiz:

Tottenhama da hazırlıksız yakalandık ama olsun.Yazdım kenara.:D

@Riful Ne oldu sana vuunca hayata mı küstün.:DHemen pes etmek felan sana yakışmıyor:oleyo2: Dğerrli oyuncularınıda satıyormuşsun:artiz:
Sen önümüzdeki 4 maçı sat ve yat, ben lige asılırım:oleyo: Antrenman yemem diye normal taktik çıktım bizim maça, yoksa saldırı moduna alır, salardım oyuncuları sahaya ama kaybettik yine:p

Ama Goku'ya yedirmem ikinciliği:D

Ne değerli oyuncusu, maç sattılar kaç kere, hakeme tükürmekten, topsuz alanda adama kaymaktan, düdükten sonra topa vurmaktan ağız dalaşına girmekten kart gören, koşmayan kader kıymet bilmeyen zalımlar onlar. Ben taktik verdim onlar emek vermedi:artiz:

Aksam teklif yaparim :)
Elini çabuk tutaydın. 99'luk Oxlade-Chamberlain'i gyj kaptı. Bournemouth bilgisayar olduğu halde 93'lük Koscielny'i aldı.

Birde o transfer listesindeki Johnsson 132 puanlık, 434 milyonluk kaleci ne iş:oleyo2: Bug falan mı o öyle? Guingamp'ta oynuyor üstelik.

Sen önümüzdeki 4 maçı sat ve yat, ben lige asılırım:oleyo: Antrenman yemem diye normal taktik çıktım bizim maça, yoksa saldırı moduna alır, salardım oyuncuları sahaya ama kaybettik yine:p

Ama Goku'ya yedirmem ikinciliği:D

Ne değerli oyuncusu, maç sattılar kaç kere, hakeme tükürmekten, topsuz alanda adama kaymaktan, düdükten sonra topa vurmaktan ağız dalaşına girmekten kart gören, koşmayan kader kıymet bilmeyen zalımlar onlar. Ben taktik verdim onlar emek vermedi:artiz:

Elini çabuk tutaydın. 99'luk Oxlade-Chamberlain'i gyj kaptı. Bournemouth bilgisayar olduğu halde 93'lük Koscielny'i aldı.

Birde o transfer listesindeki Johnsson 132 puanlık, 434 milyonluk kaleci ne iş:oleyo2: Bug falan mı o öyle? Guingamp'ta oynuyor üstelik.
Sağol :)

Bu arada hayırdır size 2.yi belirlemişiniz?
Alırım anahtarınızı ben varım kaparsam 2.liği görürsünüz :D

2. lik yarışı baya sağlamdı da olmadı be :( Neyse kupayı ve baya manajer puanı kaptım. 20 maç hiç yenilmedim falan bunlar güzel şeyler :D

Napim lan kırmızı kartlıymış meğer:D Daha öce isteseydin ya.

Neyse City sildi süpürdü igi. 2.lik yarışıda güzel geçti.

@Sir Crocodile Almana, İspanya ve Türkiye anketi aç la hemen.Bu 3'ünden birini oynayalım gitsin boşa zaman kaybetmeyek.Kurayı beraber çekeelim.
Sen karışma la yürü git ben ayarlayınca haber verecem elini attığınız yer kuruyor zaten :D

@Izuku Midoriya konuyu kitler misin? Bu sezon bitti de. :)

Napim lan kırmızı kartlıymış meğer:D Daha öce isteseydin ya.

Neyse City sildi süpürdü igi. 2.lik yarışıda güzel geçti.
Sildin süpürdün ama öteki sezon görürsün:D Alaba'yı forvete koyacaktım fantazi olarak ama kırmızı çıktı adam. Oynamadan rekor transferim olarak tarihteki yerini aldı ama:flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık