Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) KFL Nostalji ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlgilenememekten yoğunluktan çok verimli bir sezon geçirmedim. Antrenmanda unutulan oyuncular olsun taktik durumunu maçtan sonra kontrol etme olsun yinede hepten kopmadim. İşlerimin yoğunluğu buraya direk yansıdı. Özellikle kaç sefer antremanda oyuncu kaldı otomatik kadro oluştu. Başarılı olan arkadaşları tebrik ederim. @Will of D. Sende maşallah iyi gidiyorsun.
Sağolasın dostum.
Dert etmeyin umarım yeni sezonda çok daha iyi ilgilenirsiniz ve sıkı rekabete dönştürürsünüz.
Bende belirttiğim gibi 15 günlüğüne kıbrısa gittim ilk bir hafta oranın ağına bğlanaamadım. Netsiz olunca takımada bakamadım. Hep otomatik kadro kurmuş yenilmişimde. Ama şaşırtıcı şekilde lider olmuşum :D
Gokuya söyledim bari benim antremanlara bak diye o da işi dolaysıyla pek bakamamış.

Neyse bu sezon iyi kötü geçti. Gelecek lig ya Fransa olur ya Türkiye. Transfer olacağından herkes memnun olacaktır ve reabet artar inşAllah.

@GeorgeRMartin yeni konuyu açarmısın Corci Akşam?

Bilemiyorum, yeterli kişi ve istek var mı?
Trasfer olmayınca olmuyor.
Biraz bekleyelim sonra müsait olan bir arkadaş yeni konu açsın katılmak isteyenler toplanır zaten boş yer kalırsa nostalji ligine dışarıdan davet ettiğim 3 arkadaş tekrar katılırız dedi onları alırız 2 tanesi hedefi tutturdu biri sonradan ligin ortalarında katılmıştı o tutturamadı :D oyunu bırakamadan devam edecek tanıdıkları olanlar da bu kişileri çağırır boş yerleri doldururuz. Geçen sezon yarıda bırakan bir kaç kişi oldu onları bir daha almayalım :artiz:

Konuyu anketi açın, adam gelir zamanla. Süre sınırı koymayalım, tam sayıya ulaşınca da başlarız. Böylece ara da verilmiş olur. İçeriden dışarıdan bir iki haftada sayı bulunur herhalde. Bu sefer ben karışmam kuraya falan, siz çekin ben gelirim :D
Ben akşamdan akşama giriyorum ilgilenemem boşta olan bir arkadaş ilgilensin bu konuyla halledin ben iştirak ederim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık