Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Entei ve @Roo da geçen sezon avrupa da oynamışlar bu sezon yoklar mı?
Gelenlerde oylarını belirtsin he belki değişir.
Entei ve Roo'da oynamam dediler. Bu adamlar ne dedi diye hep araştırdım, gör işte emek verdim bu işe:D

Oy atacak kim kaldı ki. Zaten 14 kişinin oyları ile İngiltere 3 oy farkla birinci, birkaç kişi gelse bile sonucun değişeceğini sanmam ama gelenlerle sonuç değişirse ona göre ligde değişir tabi ama zaten şu andan sonra gelecek olanda ingiltere ligine geliyor. Onlarda değiştiremez bence:D

Entei ve Roo'da oynamam dediler. Bu adamlar ne dedi diye hep araştırdım, gör işte emek verdim bu işe:D

Oy atacak kim kaldı ki. Zaten 14 kişinin oyları ile İngiltere 3 oy farkla birinci, birkaç kişi gelse bile sonucun değişeceğini sanmam ama gelenlerle sonuç değişirse ona göre ligde değişir tabi ama zaten şu andan sonra gelecek olanda ingiltere ligine geliyor. Onlarda değiştiremez bence:D
Bu kadar boşlukla ingiltere oynamak :( Pek zevkli olmayacak gii osm ye ilgi azaldı yaz sezonu
Tatile cikacaklarmiş.
11 de felan cafe de olurum siralamayi atatim sana ligin beli de aynidir ama büyük ihtalle güncellenmiştir Leicester falan sampiyon olduktan sonra transferler felan da oldu.
@Nami konuya bakma gel Osm oynayalim :)
Len sıralamayı nabıcan zaten takımları karıştırıp atmayacak mısın? Ya da takımlara numara vermeyecek misiniz?":confused::hmm:

Bu kadar boşlukla ingiltere oynamak :( Pek zevkli olmayacak gii osm ye ilgi azaldı yaz sezonu

Len sıralamayı nabıcan zaten takımları karıştırıp atmayacak mısın? Ya da takımlara numara vermeyecek misiniz?":confused::hmm:
Yav olum nasil mantik la is yapiyin ya :D
Takim hedef sirasi yok mu neye gore siralayacan?
Takim sirasini yapicaz kurada 1. cikan adam en iyi takimi vericez o sekilde siralanacak.
Yari hedef sirasina gore siralayacaz takimlari bir nevi takim gucu sirasina gore.

Yav olum nasil mantik la is yapiyin ya :D
Takim hedef sirasi yok mu neye gore siralayacan?
Takim sirasini yapicaz kurada 1. cikan adam en iyi takimi vericez o sekilde siralanacak.
Yari hedef sirasina gore siralayacaz takimlari bir nevi takim gucu sirasina gore.
Lan orasını biliyorum manyak.
Riful takımlara no verecek mi rastgele karışık onu soruyom yoksa düz 1-2-3 .... d iye mi verecek?
Öyle olursa kuanın ne anlamı kalıyor.

Son düzenleme:
@Will of D. @Riful
Adam cafeye paspas cekiyir kapatacakmiş 10 dk sonra mobilden halledecem de telefondan nasil cikiyoruz hesaptan bilen var mi gercek hesabim ile oynayacağim da o hesapla istifa edemedim diye gecen sezon bu hesapla oynamiştim. Dur gireyim atacam birazdan takim siralamasini.
Özel konuşma acin ücumuzun icinde bulunduğu oradan halledelim.

@Will of D. @Riful
Adam cafeye paspas cekiyir kapatacakmiş 10 dk sonra mobilden halledecem de telefondan nasil cikiyoruz hesaptan bilen var mi gercek hesabim ile oynayacağim da o hesapla istifa edemedim diye gecen sezon bu hesapla oynamiştim. Dur gireyim atacam birazdan takim siralamasini.
Özel konuşma acin ücumuzun icinde bulunduğu oradan halledelim.
@Riful skype a girmiyormuş o yüzden forumdan atacaktık.
Yok la bende anlamam mobilden.
Şimdi nasıl 3lü konuşacağız burada sitede?

@Riful skype a girmiyormuş o yüzden forumdan atacaktık.
Yok la bende anlamam mobilden.
Şimdi nasıl 3lü konuşacağız burada sitede?
Bekle ben 3 lu bir ozel konuşma acayim.
Mobioden diğer hesaptan cikmam lazim. Dur acayim konuşmayi oyina girip cikmaya uğrasicam
Edit: Sizin özel konuşmaniz kapali mi kuruyorum fakat bu kisilerle özel konuşma başlatilamaz diyor kapatmişsiniz heralde site görevlisine açtirin onu.

Bekle ben 3 lu bir ozel konuşma acayim.
Mobioden diğer hesaptan cikmam lazim. Dur acayim konuşmayi oyina girip cikmaya uğrasicam
Edit: Sizin özel konuşmaniz kapali mi kuruyorum fakat bu kisilerle özel konuşma başlatilamaz diyor kapatmişsiniz heralde site görevlisine açtirin onu.
Kapalı değil de açmak lazımmış heralde. İletişim ayarlarında özel mesajları kabul et kutusunu işaretlemek gerekiyor. @Will of D. yapsın öyle dene tekrardan.

Birde kuraları tam saat 12'de buraya mesaj olarak aynı anda atarız Wille. Sonra şaibe goygoy'u dönmesin tekrardan:oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık