Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'teki En Epik Manga Sayfaları

Sizce hangisi?

• Zoro'nun büyük fedakarlığı.

Kullanılan: 47 23.9%
  • Edward Newgate'in ölümü.

Kullanılan: 27 13.7%
  • Luffy, 3 amiralin karşısında.

Kullanılan: 8 4.1%
  • Big Mom vs Kaido. Gökyüzünün yarılması.

Kullanılan: 1 0.5%
  • Roger'in gülüşü.

Kullanılan: 16 8.1%
  • Teach vs Ace.

• Roger vs Edward Newgate.

Kullanılan: 10 5.1%
  • Shanks'ın savaşı sonlandırması.

Kullanılan: 17 8.6%
  • Roger Korsanları.

Kullanılan: 2 1.0%
  • Luffy'nin emri.

Kullanılan: 9 4.6%
  • Merry'ye veda.

Kullanılan: 8 4.1%
  • Savaş lordları bir arada.

• Tayfanın tekrardan toplanması.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer.

Kullanılan: 10 5.1%
  • Bir insanın hayalleri asla ölmez!

Kullanılan: 40 20.3%

• Kullanılan toplam oy
    197
ace öldüğün de luffy' de ağlamamış mıydı ? @Kaidou
Bizim koca yürekli tayfamız çok adam ağlattı momo geleceğin ejderha annesi lütfen küçümsemeyelim
Nami ve Robin koca göğüslerinde öhüm yani kucakların da besleyecektir. Korkma :at:
Zerre tecrübe yok bu çocukta, Oden kadar güçlü olsa ilk işi harem kurmak olurdu. Kral olsa harem kurup gece gündüz halkın malını yerdi.

;
Zerre tecrübe yok bu çocukta, Oden kadar güçlü olsa ilk işi harem kurmak olurdu. Kral olsa harem kurup gece gündüz halkın malını yerdi.
Yiğit bir çocuk olacak yapay dragon meyvesi yanlış hatırlamıyorsam vegapunk tarafından hazırlanmıştı, bu da beklenmeyen bir güç fikri getiriyor benim aklıma
Geleceği parlak sırf bir fıçıya girip aptalca maceralarda tecrübe edinmemesi harem kurarken o haremi koruyamayacağı anlamına gelmiyor. ha o harem kurulacak o başka bir konu :hıh:

Hayatının sillesini yiyerek hayata başladı bu çocuk.Ana baba yok sokaqlarda yabancı memleketlerde sığıntı gibi yaşadı. Oroçi muamelesi görmeyi haketmiyor sırf güzel nakamalarımız onunla ilgilendi diye bu haterlıklar. :gamyon:

;

Yiğit bir çocuk olacak yapay dragon meyvesi yanlış hatırlamıyorsam vegapunk tarafından hazırlanmıştı, bu da beklenmeyen bir güç fikri getiriyor benim aklıma
Geleceği parlak sırf bir fıçıya girip aptalca maceralarda tecrübe edinmemesi harem kurarken o haremi koruyamayacağı anlamına gelmiyor. ha o harem kurulacak o başka bir konu :hıh:

Hayatının sillesini yiyerek hayata başladı bu çocuk.Ana baba yok sokaqlarda yabancı memleketlerde sığıntı gibi yaşadı. Oroçi muamelesi görmeyi haketmiyor sırf güzel nakamalarımız onunla ilgilendi diye bu haterlıklar. :gamyon:
Nami ve Robin feda olsun bu velede, zerre umrumda değiller. Ağlak Prens ve Prenseslerden haz etmiyorum. Bir yiğit gerçek Prens vardı, o da Prensliği malum kişilerle aynı rütbede anılmak istemediğinden reddetti. Bkz; Sanji Reyiz

Nami ve Robin feda olsun bu velede, zerre umrumda değiller. Ağlak Prens ve Prenseslerden haz etmiyorum. Bir yiğit gerçek Prens vardı, o da Prensliği malum kişilerle aynı rütbede anılmak istemediğinden reddetti. Bkz; Sanji Reyiz
seride sanjinin annesi kadar güzel bir ace'in annesi vardı çocukları için yaptıkları fedakarlıklar, üff. aga beee neyse.

demem o ki sanji de bayaa ağlak bir prensti :)

Luffynin robine seslenip "yaşamak istediğini söyle" sahnesi. Tüylerim diken diken olur. Lafın ağırlığı, sahnenin epikliği... Efsane
@Teach

Zoronun fedakarlığı, Edward Newgate'in ölümü veya Roger vs Edward Newgate sahnesinden bile daha epicti yani? Zannedersin ki canını feda etti de karakter öldü.

Zoro fanları Coronavirüsten daha tehlikelidir.

Benim cevabım ise Diğer.

Shanks ile Beyazsakalın kılıç tokuşturduğu sahneyi hiçbir sayfaya değişmem.

1- Skypia, Luffy'nin bırak duysunlar diye bağırarak çanı Enel ile çalması, çok sembolik bir sayfadır benim için.
2- Little Garden da Zoro'nun kurtulmak için bacaklarını kesmeye başlaması ve Brogy'nin böyle bir ruhla, çabalamayı nasıl reddederim diyerek neden dövüştüğünü hatırlaması Zoro'yu ve savaşçı ruhunu çok güzel simgeleyen bölümlerden.
3- Üç numaraya da Law'ın çarkları parçaladığını söyleyip, Vergo ile birlikte Punk Hazard'ın bir bölümünü ikiye böldüğü sayfayı koyarım.

Tabi listedeki favorim Teach çünkü bir erkeğin hayalleri asla ölmez!

Ben Luffy'nin Ace'e ulaşmaya çalışıp bir türlü ulaşamamasını,sonunda da MarineFord'a geldiğinde Ace'in dizlerinin üstünde kelepçeli halde gördüğündeki o Ace diye bağırışındaki kadar irkildiğim sayfa yoktur herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık