Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One Piece'in Ne Olduğuna Dair

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One piece nedir?

Antik silahlar bana göre üçten fazla olacak.Bence luffynin kendisi de antik silah.
Antik silahlar farkındaysanız shiraoshi ve zunesha gibi ortak özelliklerine bakarsak çok büyükler. bence antik silahlar ya her ırk veya belli başli toplumda var. Antik silahlar ortak özelliklerinden biride ses duymalarıdır. Belki her antik silah olduğu gibi onun birde kullanıcısı vardır. Aynı bir geminin kaptanı gibi. Belkide one piece evreninde bu antik silahlar aslında korsanların gemisi gibi düşünün, kaptanlarıda onları kullanan kişilerdir. Bu one piece evrenindeki korsanlığın buradan doğabilmiş olabileceğini gösterir. Luffy ye gelecek olursak luffynin gücüde bu kullanıcıları duyup onları kontrol ediyor. Luffynin bu kontrol gücüde en korkulu güç olan (Mihawkin bahsettiği)bir amaç uğruna tüm insanları peşinden getirme gücü. Bu güçle tüm antik silahları ve kullanıcılarını kendisine çekiyor. Yani tek parçada topluyor. Luffy one piecein kendisi çıkacak. Bunun daha açıklayıcı ve uzun versiyonunu yüksek talep üzerine ilerde yazarım.

Bu saatten sonra Oda van piis Makino derse de benim için sorun olmaz o yüzden güzel kardeşim çooooooook açıklayıcı ve resimlerle desteklemediğin bir konuyu bir kaç satır düşünce yazısı olarak sunmana hacet yok ki bizlerde üzerinde çokça düşünmeden konuyu gömmeyelim:good:

Konu ile ilgili fikirlerini belirtirken resimlerle falan desteklemen lazım yoksa diğer türlü gömmeye çok müsait:) Bir de başlık çok iddialı olmuş. Tutamıyorum kendimi gömmemek için :)

Luffy One Piece'in kendisi çıkacak, doğrusu bu fikri ilk kez görüyorum ve gerçekten tutar bu. Oda'nın stiliyle paralellik gösterebilecek bir çıkarım.

Wb, One Piece gerçek diyordu. Eğer bu luffy olsa nasıl haberdar olacaktı bundan. Aynı șekilde Roger herșeyi o yerde bıraktım dedikten sonra ölmüștü. Laugh Tale de bir yerdedir yani.

Son düzenleme:
One Piece'in yapılması gereken bir görev olduğunu düşünüyorum.

Senin teorine göre One Piece, bir görevi gerçekleştirmede kullanılan araç gibi. Olma olasılığı var. Eline sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık