Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] One Piece'i Özel Yapan Ne?

Aslında asıl başarı sebebi o içindeki bağımlılık yapan kıvam yani birşey eksik olmazsa tutmaz bu maya diyeceğimiz şey şu : Gerçek hayatı başarıyla kopyalaması.Adam kopyala yapıştır ama bunu çok iyi yapıyor.Bir laf vardı sanatçının en iyisi çalar diye.(Sonra kendine göre yorumlar. )Sırrı bu gömüyorum gibi algılanmasın.

Aslında asıl başarı sebebi o içindeki bağımlılık yapan kıvam yani birşey eksik olmazsa tutmaz bu maya diyeceğimiz şey şu : Gerçek hayatı başarıyla kopyalaması.Adam kopyala yapıştır ama bunu çok iyi yapıyor.Bir laf vardı sanatçının en iyisi çalar diye.(Sonra kendine göre yorumlar. )Sırrı bu gömüyorum gibi algılanmasın.
Biran gene db diyeceksin sandım.

Hikayesi iyi,komediside baya iyiydi ,baya keyif alıyordum gemidelerken ,bazı dövüşleride iyi, genel olarak karakterlerde tasarımlarda güzel.

Güzel bir analiz olmuş hocam. Emeğinize sağlık.

Şahsen bilinçli olarak ilk başladığım anime/manga serisi olduğu için kalbimde yeri ayrıdır. Benim için cevabı samimiyet olur sanırım. Çok samimi bir seri bana göre. Olayları, karakterleri vs. kolaylıkla içselleştirebiliyorsunuz.

Güzel bir analiz olmuş hocam. Emeğinize sağlık.

Şahsen bilinçli olarak ilk başladığım anime/manga serisi olduğu için kalbimde yeri ayrıdır. Benim için cevabı samimiyet olur sanırım. Çok samimi bir seri bana göre. Olayları, karakterleri vs. kolaylıkla içselleştirebiliyorsunuz.
Teşekkür ederim. Aslında çizgi romanlar hakkında inceleme/fikir yazısı yazarken ilgili materyalle ilgili daha önce söylenenlerden farklı bir şey ortaya koymak konusunda epey takıntılıyım. Bu metindeki esas kısım da tamamen bir fikir üzerine kurulduğu için benzer tanımlar üzerinden giden bir örnek olmadığından emin olmak için epey YouTube videosu, Reddit postu mesaisi harcadım. Yalnızca One Piece okumayanlar için de anlamlı hale getirme çabasına gerek var mıydı ondan emin değilim, öteki türlü açıklamalara bu kadar vakit harcamazdım, onun yerine gerekçelendirme kısmında daha fazla detaya inebilirdim. Neyse, sana teşekkür edecekken kendi muhasebemi yapmaya başladım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık