Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
Başla derim fakat seri bittiğinde. Güncel takip etmek resmen bir eziyet. Shounen serinin tadı cidden haftalık takip edince hiç çıkmıyor. Durmadan okuyucu gazlayıcı bölümler olduğu için bir hafta beklemek çile oluyor. Böyle akıp gitmesi lazım bölümlerin sıra sıra.

Seri ile alakalı yazılarımın çoğu eleştirel yazılar ama insan sevdiğini eleştirir derler.
OP'a başlayayım mı diye soran birine diyeceğim şey şu olur: Başla ama bu serinin bir insanın elinden çıkma olduğunu unutma. 24 sene ve 1026 bölüm oldu. Her zaman her istediğin olmayacak. Bazı sahneler cidden canını sıkacak, böyle iş mi olur diyeceksin. Mükemmel değil ama olur da seversen seriyi, tüm olumsuzluklar önce küçük birer detaya, sonra komik bir anıya dönüşecek. Sevmezsen de bırakırsın.

Anime ve mangalarla hiç alakası olmayan bir arkadaşıma Narutoyu tavsiye etmiştim, adam mest oldu. Aynı adama One Piece'i tavsiye ettiğimde Skypiea da iyice sıkılıp Arabastaya gelince bıraktı. Galiba seriyi bırakmadan izleyebilmek için bu iki eşiği geçmek gerekiyor, kimi seriye başlattıysam hep buralarda bıraktı. Hatırlıyorum ilk başladığım zaman ben de buralarda bırakacaktım. Enies Lobby gibi arclara gelen birinin bırakacağını sanmıyorum ama.

Kesinlikle başla.
1-Ben çektim sende çek.
2-Ne güzel önünde 1000 bölüm var. Ara yok. Neredeyse 1000 bölüm de video var izlesin. Haftalık izler ve okursa sonuna kadar hiç beklemeden gider.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık