Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
00 bölüm izle açılıyor muhabbetleri geldi şimdi aklıma :D. 200 bölüm nedir arkadaş, Marineford'da savaş çok iyi oraya gelin diyecekler utanmasalar:p.
O muhabbetlere ben de çok karşı çıkıyorum. Yahu MF sadece bir istisna. Seri paso mazlum halk zalım diktatör ada kurtarmaca üçgeninde ilerliyor ve bu da sürekli tekrar ediyor. Bu temanın tekrar etmesinin doğal olarak mümkün olmadığı başları sevmeyen yani bu konseptten hoşlanmayan birisi serinin gerisini de sevmeyecektir zaten.

Yani benim basit bir kıstasım var.

Arlong'a kadar git. Arlong da oha bayağı iyi dediysen devam et.

Alabasta sonu için de aynı şey geçerli.

Arlong Park arctır karar verme anı bana göre. Arlong Park bitinceye kadar tık yok mu, izleme abi, net.
Aynen.

Ya bir de mantıklı da değil. Aslında Arlong Park civarı bile fazla uzun. Yani animede 30 bölüm vardı herhalde. Günümüz gençliği 20 bölüm animeye bile uzub derkej sadece sevip sevmeyeceğini anlamak için bir 30 bölüm izle demeye burun kıvırır ki mantıklı da değil.

De Tilki olmadı böyle aynı fikirde olmamız yani. Hadi Naruto ilk bölümden sarıyor halbuki de de kapışalım.:mincika:

Tilki olmadı böyle aynı fikirde olmamız yani. Hadi Naruto ilk bölümden sarıyor halbuki de de kapışalım.:mincika:
Onda da asıl ısınma Chunin Sınavı arcla başlar. Tamam başlangıç fena değil ama Zabuza falan çok az aklımda kalmış benim mesela. O hikaye sarmamış beni.

Günümüz gençliği 20 bölüm animeye bile uzub derkej sadece sevip sevmeyeceğini anlamak için bir 30 bölüm izle demeye burun kıvırır ki mantıklı da değil.
Direkt 1000 bölümlük bir animeye başlamaya burun kıvırır ona bakarsan. 1000 bölümü izlemeden fikir sahibi olmak için 44 bölüm izlemek çok yüksek bir giriş ücreti değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık