Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Özel Bölüm] One Piece ve Dragon Ball Super Özel Bölümleri

Döndüm : ))

Rosinante'nin yerine bak bir de Son Akşam Yemeği'ne : )) Ulan Oda ne adamsın : ))

Videoda Sanji'de bu şekilde bir ihanet içerisinde mi gibi sorular sorup merakı iyice arttırmaya çalışmışlar bence.

Ben bunu bilmiyordum, süpermiş. Mangayı okurken aklımın ucundan geçmemiş. :) Ula Oda göndermelerine kurban! :D

Sadece son akşam yemeği değil başka rönesans tabloları, tarih ve vsli resimler de var. Acaba tarih ne arkadaşlıklar, ihanetler, versuslar gördü ama böylesi görülmedi mi diyor? Ben beklerim bu tanıtımdan.

Ben bunu bilmiyordum, süpermiş. Mangayı okurken aklımın ucundan geçmemiş. :) Ula Oda göndermelerine kurban! :D

Sadece son akşam yemeği değil başka rönesans tabloları, tarih ve vsli resimler de var. Acaba tarih ne arkadaşlıklar, ihanetler, versuslar gördü ama böylesi görülmedi mi diyor? Ben beklerim bu tanıtımdan.
Kesinlikle öyle olduğunu düşünüyorum. Hem Son akşam yemeği hemde karşılaştırmalı tarihi kişiler bunu gösteriyor benzeri mi yaşanacak yoksa diye reklam yapıyorlar. Bunlar ciddi ciddi One Piece'in canına kast ediyor. : ))

Son akşam yemeğinden sonra, Yahuda'nın öpücüğü ve Sezar'ın ölümü var. Japon tarihinden ise Yoritomo vs. Yoshitsune ve Akechi vs. Oda yer alıyor. Ayrılıkların sebebi neydi üzerine sorular sormuş.
Videonun en başında ise "Denizler kadar, dostluktan ayrılanlar var" demiş.

Son akşam yemeğinden sonra, Yahuda'nın öpücüğü ve Sezar'ın ölümü var. Japon tarihinden ise Yoritomo vs. Yoshitsune ve Akechi vs. Oda yer alıyor. Ayrılıkların sebebi neydi üzerine sorular sormuş.
Videonun en başında ise "Denizler kadar, dostluktan ayrılanlar var" demiş.
Aydınlatma için teşekkürler. Reklamın böylesi görülmedi; bu geçici versus için böyle bir tanıtım yapmak, aklımın ucundan geçmezdi. Japonlar büyük laflar etmeyi seviyorlar.

En üstteki kırmızı yazıda: "İKİ BÖLÜM ART ARDA" diyor.
Zaten belliydi ki bu.
Hangi tarih’de cikicak bolumler.
1 saatlik özel bölümlerin One Piece için olanı 1 Ekim 2017 Pazar günü 9:00-10:00 arasında yayınlanacak, Dragon Ball Super için olanı ise 8 Ekim 2017 Pazar günü yine 9:00-10:00 arasında yayınlacak. Ayrıntılar geldikçe konuya eklenir.
İlk sayfada yazıyor? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık