Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Özel Bölüm] One Piece ve Dragon Ball Super Özel Bölümleri

Reytingleri arttıralım diye mi yapıyorlar bilmiyorum da. Sonra ki bölümde fena düşerler izlemeyi bırakan bile olabilir.

Reytingleri arttıralım diye mi yapıyorlar bilmiyorum da. Sonra ki bölümde fena düşerler izlemeyi bırakan bile olabilir.
Fragman ile demek istedikleri şey belli aslında. Biz Sanji'nin Luffy'nin dişini kırdığı sayfadan 1 anime bölümü çıkaracağız sizde öyle böyle izleyeceksiniz. :oleyo:

Höhhhh! Araya dalgalı deniz girdikçe, afakanlar bastı, bitmek bilmedi. Başlangıçta gosterilen son akşam yemeği ve bir sürü tarihi resim ne ayak çözemedim.Tarihi karakterlerle ve mucadelelerle mi kıyaslıyorlar ne yapıyorlar?

One Piece izlemeyen kişiler bile gaza gelmiş görünce. :oleyo:
İzleyince başlamamaya karar verecekler desene : ))

Höhhhh! Araya dalgalı deniz girdikçe, afakanlar bastı, bitmek bilmedi. Başlangıçta gosterilen son akşam yemeği ve bir sürü tarihi resim ne ayak çözemedim.Tarihi karakterlerle ve mucadelelerle mi kıyaslıyorlar ne yapıyorlar?
O son akşam yemeği ilgili bir teori vardı galiba di mi ya da yine beynim bana oyun oynuyor

O son akşam yemeği ilgili bir teori vardı galiba di mi ya da yine beynim bana oyun oynuyor
Bir an için bu tabloyla ilgili One Piece teorisi mi var diye düşündüm.Konu Da Vinci olunca gizemler, alegoriler, teoriler havada uçuşuyor tabii. Bu tablodaki yerleştirmelerden şarkı bile bestelenmişti.

Bir an için bu tabloyla ilgili One Piece teorisi mi var diye düşündüm.Konu Da Vinci olunca gizemler, alegoriler, teoriler havada uçuşuyor tabii. Bu tablodaki yerleştirmelerden şarkı bile bestelenmişti.
Ne olduğunu hatırlarsam sana döneceğim.
Gidipde dönmemek varmış sen hakkını helal eyle : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık