Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Özel Bölüm] One Piece ve Dragon Ball Super Özel Bölümleri

Hmm. İkişer bölüm olması daha iyi olur. Special için doğru zaman değil. Her iki Anime de Arc'larının tam ortasındalar.
Yalnız bunun özel bölümlerle ilgisi yok. Bu her sene yapılan bir etkinlik, normalde temmuz sonu gibi falan yapılıyordu ama bu sene eylüle kaydırılmış. Etkinlik cumartesi akşamı (9 Eylül) başlayacağı için doğal olarak o hafta pazar günü (10 Eylül) Dragon Ball da One Piece de yayınlanmayacak. Bu etkinlikte yayınlanacak olan Dragon Ball ve One Piece ise etkinliğin içeriğe uygun olan konuyu işleyecek. Yani normal anime bölümlerinden bağımsız olacak.

Özel bölümler ise zaten ekimde yayınlanacak, onlar da büyük ihtimalle farklı bir hikaye işlemeyip normal bölümlerin 1 bölüm yerine 2 bölüm yayınlanması şeklinde olacak.

2 animeyide sevsemde, bu tür birleşik bölümleri sevmiyorum. Bi ara naruto, one piece ve dragon ball vardı o neydi ya öyle :artiz:

Yalnız bunun özel bölümlerle ilgisi yok. Bu her sene yapılan bir etkinlik, normalde temmuz sonu gibi falan yapılıyordu ama bu sene eylüle kaydırılmış. Etkinlik cumartesi akşamı (9 Eylül) başlayacağı için doğal olarak o hafta pazar günü (10 Eylül) Dragon Ball da One Piece de yayınlanmayacak. Bu etkinlikte yayınlanacak olan Dragon Ball ve One Piece ise etkinliğin içeriğe uygun olan konuyu işleyecek. Yani normal anime bölümlerinden bağımsız olacak.

Özel bölümler ise zaten ekimde yayınlanacak, onlar da büyük ihtimalle farklı bir hikaye işlemeyip normal bölümlerin 1 bölüm yerine 2 bölüm yayınlanması şeklinde olacak.
Biliyorum onu fark ettim. :) Afiş ikiye ayrılmış, iki farklı haberi ele almış. Ben tek afiş tek haber zannetmiştim. Söylediğin habere bakarak, konuyu sonradan anladım.

Pazar günleri saat 9:30'da Fuji TV'de yayınlanan seriyi 1 Ekim Pazar günü özel olarak saat 9:00'da 2 bölüm birden yayınlanayacağız. Yayının içeriği Whole Cake Island arkındaki Luffy ve Sanji karşılaşmasıdır.

Birçok sıkıntı atlatan Luffy, sonunda Sanji'ye ulaşır. Ancak Sanji'nin yanıtı Luffy'nin katlanacağı bir şey değildir ve ikili nihayetinde karşı karşıya gelir. İkili neden savaşmaya karar verdi ve savaş nasıl gerçekleşecek?

1 Saatlik Özel Bölümün Adı: "Üzücü Karşılaşma! Luffy ve Sanji Karşı Karşıya"
Baş Özel Bölüm Yönetmeni: Toshinori Fukuzawa
Özel Bölüm Yönetmeni: Takashi Ōtsuka (Episode of East Blue'nun Yönetmeni)
Baş Animasyon Yönetmeni: Keiichi Ichikawa
Animasyon Yönetmeni: Kenji Yokoyama
Yayın Tarihi ve Saati: 1 Ekim 2017 - 09:00 ~ 10:00

Kaynak: https://one-piece.com/news/detail/20170904_6009.html

Sanji'nin Luffy'e daldığı bölümü amma hypeladılar. Çizimler ve OST seçimleri yönünden tatmin edebilecek mi merak ediyorum.

İkişer bölüm olacağı kesinleşti gibi. Bu Dragon Ball Super bölüm tanıtımlarında 1 saatlik Special diyerek iki bölüm birden tek güne ayrılmış.

Tam da bir şeylerin çıkmasını bekliyordum. Abarttıklarını da görmüştüm ama bu kadarını beklemiyordum. Öeh.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık