Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Ne Zaman Biter?

One Piece hangi yıl bitecek?

• Kullanılan toplam oy
    166
Bildiğiniz üzere one piece Ağustos 1997'den beri yayınlanıyor. Bu yazıyı 21 Temmuz 2018 tarihinde yazıyorum, yani şu sıralar One Piece başlayalı 21 yıl olmak üzere.

Bugün Oda tarafından yapılan açıklamaya göre an itibari ile One Piece'nin %80'i bitmiş durumda. Kabaca bir hesap yapacak olursak One Piece 1140. bölümde final yapacak. Yani önümüzde 228 bölüm var. Yılda 45 bölüm çıktığını varsayarsak One Piece Eylül 2023 civarı bir tarihte bitecek.

Bu konu ile ilgili geçmişte yapılan çok çeşitli ve tutarsız açıklamalardan dolayı ben Oda tarafından bize verilen tarihe pek güvenmiyor, bu kadar konuyu 5 yılda işleyemeyeceğini düşünüyorum.

Peki siz açıklamaya güveniyor musunuz? Ankete buyurun :)

Röportaj 794. bölüm zamanı çıkmış. İkiside neredeyse bölüm sayısı açısından aynı sonucu veriyor. Doğru söylüyorlarsa biter o civarda ama bence hiçbirine güvenme :D
Aklımda 750'lerde açıklandı diye kalmış. Ama güvenmiyorum zaten. Konumu da up'lamanın yolunu buldum :oleyo:

Açıklama yalan dolan tabi, son savaş 200 bölüm sadece eğer çizmeye karar verirse tabi. Hem bu öldürmediği karakterleri sadece bir panel gösterse bile 17 bölüm sürer.

in 2012 60% and in 2016 at 65%.
Yüzde 60 dan yüzede 65 4 yil sürmüş gerisini siz hesab edin.

en az 10 yil daha devam edeceğinin kanıtı bençe.

Her şeyi öğrenmek isteyenler de görüyorum arada. Bırak Wanoyu da bitir falan diyorlar. Yeni bir sır çıkınca isyan ediyorlar falan :D Onları kandırmak için trollük yapmış Oda , sabah görüştük tüm foruma selamı var. Bu arada aramızda ha , X Drake başlangıç dedi daha Türkiye'ye gelecekler. Raftele yani
:D Böyle düşününce nedense mutlu oldum

Zaten açıklanmamış tonla konu vardı, bu sene daha da gizem kasıldı mangada. Oda arc uzunluğunu Dressrosa kadar tutarsa büyük ihtimal 10 yıl sürer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık