Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Movie OVA Special 2000-2018 BD BOX Collection

One Piece (ワンピース Wan Pīsu), Eiiçiro Oda (栄一路尾田) tarafından yazılan ve çizilen Japon shōnen manga serisidir. Haftalık Shonen Jump (少年ジャンプ) dergisinde Ağustos 1997'den beri yayınlanmaktadır. 96 Tankōbon cilt yayınlanmıştır (Nisan 2020 itibarıyla). One Piece, şeytan meyvesi yiyerek doğaüstü güçler kazanmış, Monkey D. Luffy isimli, 17 yaşındaki bir gencin ve zaman içinde toplayıp mürettebatına kattığı korsanlardan oluşan Hasır Şapka Korsanları'nın maceralarını izlemektedir. Hasır Şapka Korsanları'nın kaptanı olarak Luffy, Korsanların bir sonraki Kralı olmak ve dünyanın "One Piece" olarak bilinen nihai hazinesini aramak için Grand Line'ı keşfetmektedir.

Manga sonrasında büyük bir Medya franchise'ı doğurdu. Production I.G tarafından üretilen bir festival filmi ve Toei Animation tarafından 1999'da Japonya'da yayınlanmaya başlanan bir anime dizisi başta olmak üzere, bir ticaret kart oyunu ve çok sayıda Video oyunu gibi çeşitli ticari ve medya ürünleri buna dahildi. Ayrıca, Toei on dört animasyon filmi, bir orijinal video animasyonu ve on üç televizyon özel filmi yayınladı.

One Piece; hikâye anlatımı, sanat, karakterizasyon ve mizahı için övgü aldı. Manganın birkaç cildi, Japonya'daki herhangi bir kitabın en yüksek başlangıç baskısı da dahil olmak üzere yayın rekorlarını kırdı. Eiichiro Oda'nın One Piece manga resmi sitesi27 Nisan 2020 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi. , Guinness Rekorlar Kitabı'na "tek bir yazar tarafından yayınlanan aynı çizgi roman dizisi için en fazla kopya" olarak girdiklerini açıkladı. Manga, (Nisan 2020 itibarıyla) dünya çapında 43 ülkede 473 milyondan fazla tiraja sahiptir ve bu da tarihteki en çok satan manga serisidir. 2018'de üst üstte 11 yıl en çok satan manga oldu. One Piece; manga, anime, filmler, oyunlar ve diğer ürünlerden toplam 21 milyar dolardan fazla gelir elde ettiği tahmin edilen tüm zamanların en yüksek brüt medya franchise'larından biridir.

One Piece Movie OVA Special 2000-2018 BD BOX Collection 720p BluRay x264 AAC-Shiniori

One Piece Movie OVA Special Türkçe Altyazı Indır

One Piece: Long Ring Long Land-hen

Op'a dair internette bulunamayan tek yapım bu. Bir umut burada vardır diye baktım ama yine yok. Op'la ilgili bir tek bunu izleyemedim. Paylaşım için elinize sağlık.

One Piece: Long Ring Long Land-hen

Op'a dair internette bulunamayan tek yapım bu. Bir umut burada vardır diye baktım ama yine yok. Op'la ilgili bir tek bunu izleyemedim. Paylaşım için elinize sağlık.
bölüm 207-219 bölümlerini anlatıyor piyasaya daha çıkmadı çıktığında eklerim güncellerim konuyu haberiniz olur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık