Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Montajları (Millennium Wizard)

Öven video yaptık işte xD daha ne yapalım gücümü göreceksiniz diyor haklı değil mi ? :D
Lan onu bile iyi bir adamın üzerinden yapmıyorsun. Subliminal mesaj vermeye çalışıyorsun biz yer miyiz bunları? :D
Tam Koffyci hareketler bunlar, Croc reis ve ben bu oyunlara gelmeyiz. :artiz:

Onun dışında eğer ''Yaralarımı iyileştirdim'' dediği gibi cidden eskiden anlatılan gibi bir Croc gelirse o zaman görürüm ben seni.
Şimdiden onun altyapısını mı yapıyorsun nedir? KF Croc hakkında yaptığın kötü yorumları unutmaz hee. :D
Onlar unutsa da ben unutmam elimden çekeceğin var öyle bir olayda... :artiz::ehe:

Lan onu bile iyi bir adamın üzerinden yapmıyorsun. Subliminal mesaj vermeye çalışıyorsun biz yer miyiz bunları? :D
Tam Koffyci hareketler bunlar, Croc reis ve ben bu oyunlara gelmeyiz. :artiz:

Onun dışında eğer ''Yaralarımı iyileştirdim'' dediği gibi cidden eskiden anlatılan gibi bir Croc gelirse o zaman görürüm ben seni.
Şimdiden onun altyapısını mı yapıyorsun nedir? KF Croc hakkında yaptığın kötü yorumları unutmaz hee. :D
Onlar unutsa da ben unutmam elimden çekeceğin var öyle bir olayda... :artiz::ehe:
Aslında videoyu biraz da Croco çöp görenleri düşünerek yaptım. :D Sanki onlara konuşuyor gibi olsun diye.Ama hala yaranamıyorum sana.:artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık