Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] One piece in peşinde son durum ....Shanks ölecek mi !

Shanks ı aksiyon yaparken göreceğimiz bir bölüm kesinlikle bekliyordum Teach ile karşılaşmadan önce.Bunun Kidd ile olması tesadüf değil. Kidd yenildi çünkü Shanks bir sonraki savaşta yani Teach vs Shanks savaşında muhtemelen ölecek .Bu olmadan önce mutlaka Shaks ı parlatması gerekiyordu bir şekilde.Yani Kid fanları fazla üzülmesin .Oda efendi yoksa onu bu kadar erken yedirmezdi.

Muhtemelen
1-)Teach vs Law savaşı sonuçlanmadan bitti ve denizaltı ile Law ın kaçtığını düşünüyorum.
2-)Teach bu başarızlığı telafi yani One piece için Kid veya Hasırşapka korsanlarının peşine düşecek ancak Kid vs Shanks savaşının sonuçlandığını duyduğu ve Luffy yide elinden kaçırdığı için elinde son kalan Shanks ile savaşacak . Shanks muhtemelen ölecek ve Teach ondan aldığı yol kitabeleri ile One piece için Luffy ile eşit duruma gelecek.
3-)Law ilerde Amiral Aramaki tarafından yakalanıp 5 elder in karşısına çıkacak ve muhtemelen meyvesi için öldürülecek.Law dan aldıkları yol kitabeleri sayesinde One piece in peşine 5 elder de düşecek Rafteli yani adayı komple yok etmek için .

Son durumda One piece in peşinde olan 3 kişi olacak . Luffy ,Teach ve 5 elder grubu :artiz:

Son düzenleme:
Benimkinin Teach'i araması aralarında bir savaşın olacağının habercisi. Hepimizin de tahmin ettiği gibi Karasakal benimkini harcayabilir ya da bizi şaşırtıp farklı şeyler yapabilir. Nedense 3 lü bir savaşın kopacağını düşünüyorum. Karasakal'ın da son savaşta bizim lastiğe yardım edeceğini. Bakalım neler olacak.

Teach sadece kazanacağından emin olunca saldırıyor. Dövüştüklerinde bu Teach’in istediği şartlarda olacak.

Kara Sakal'dan; Garp'ı öldürdüğü haberi gelmediği sürece hiçbir şey olmaz. Garp'ın yenildiğini öğrenirsek işte o zaman işler değişir ve Shanks'ın, Kara Sakal'a karşı temkinli olduğu noktaya geliriz; Kara Sakal'ın hiç göstermediği Karanlık ve Deprem meyvesinden önce gizemli bir gücü var.

Law'ın; Zoro ve Sanji gibi 2 manyağı olsa o Kara Sakal'ı ve tayfasını doğduğuna pişman ederdi.

Şu an Kara Sakal ne Shanks'a ne bizim tayfaya diş geçiremez bence.

İzlemeye başladığımdan beri Shanks'in hikayenin daha epik olarak hatırlanması için öleceğini, ölmesi gerektiğini düşünüyorum. Marineford'da Teach geri adım attığında zamanı olmadığını biliyordu. Shanks vs Teach olacaktır.
Hükümette azcık zeka kırıntısı varsa bu ikisinin savaşmasını bekler sonucunda da tüm güçleriyle kazananı hedef alır.(İm sama bir anda ortaya çıksa fenamı olur.) Bunun sonucunda Luffy rakipsiz kalacak tek hedefleride hükümet olacak.(Hikayenin asıl kötüleri) Belki basit gelebilir ama böyle olmasını isterdim.:)

Teach sonuçta beleşe konmayi seviyor.Muhtemelen Law i elinden kaçırdı yada savaşın ortasında Aramaki olaya el attı Law i yakaladı sonuçta oda Wano daydı.

Teach , Luffy den de umduğunu bulamiyacak muhtemelen Kizaru yüzünden .Elde bir tek Kid kalıyor yani onu yenen Shanks ...Teach in tek şansı bu .Ya Shanks ile savaşacak yada Öne piece e elveda diyecek :artiz:

Son savaş harici bir dönemde Shanks BB ile dövüşürse klişe intikam senaryosunun işlenme ihtimali çok yüksek. Shanks'ın yenmesi ters köşe olur BB hikayesi işlenmeden aradan çıkarılmış bir villain olur. Keşke olsa tabi o ayrı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık