Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece Genel Fanart Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan bunun filmini izleyecektim ben boş yere spoiler yedik şimdi iyi mi arkadaş. Dostum eminim bu caps cuk oturmuştur duruma ama keşke uyarsaydın öncesinde :/
Kusura bakma abi; mangasının üzerinden çok zaman geçtiğinden, spoiler olacağı aklıma gelmedi.
Bu zamana kadar nasıl yemedin ya? Filmi bir kez aratsan, insta bu postlarla doluyor.

Kusura bakma abi; mangasının üzerinden çok zaman geçtiğinden, spoiler olacağı aklıma gelmedi.
Bu zamana kadar nasıl yemedin ya? Filmi bir kez aratsan, insta bu postlarla doluyor.
Önemli değil ya filmini izlerim bir ara diyordum mangasının da sadece sonlarını okudum ne kadar sıçıp batırmış diye. Çok iplediğim bir şey değil filmden gene bayağı zevk alırım sonuçta animasyon falan akıyordur.

Önemli değil ya filmini izlerim bir ara diyordum mangasının da sadece sonlarını okudum ne kadar sıçıp batırmış diye. Çok iplediğim bir şey değil filmden gene bayağı zevk alırım sonuçta animasyon falan akıyordur.
Ben izlemedim ama; arkadaşlarım tüm animelerin önüne koyuyor. Muhtemelen, pişman olmazsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık