Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Fıkraları

Chopper ile Kaido Wano'da bir gün havuza gitmişler. Chopper simidi almış suya girmiş... Kaido'ya göre simit olmadığı için sormuş;
-Chopper su nasıl çok derin mi?
-Benim için değil batmam bile.
-Çünkü simidin var. Kendini bi çek aşağı bak bakalım.
Chopper da simidi tutarak bir toynağı havada zıplamış ve hemen çıkmış.
-Nasıl iyi mi?
-Evet.
Kaido sevinerek suya balıklama atlamış. Bir bakmış ki havuz 20 metre derinliğinde. 1 saniyelik hareketle içerden havuzun duvarını yakalamış boğulmaktan son anda kurtulmuş.
-Lan rakun hani su derin değildi nasıl boy verdin öyle?! Az daha boğuluyordum! Nasıl değdi yere ayağın!?
-Ayağım değildi ki...

Anlayamadım bunu ya... Valla.

bir gün Wano'dan birisi, gemisiyle Saobody'e gelmiş. Saobody kıyısına yaklaşırken biri ona yanaşmış:
- Ver o tekneyi bana! demiş. tartışma büyümüş, Wano'dan gelen adam, "bu gemi benimdir, üstelik tekne değil gemidir" diye itiraz etmişse de anlaşamamışlar. konu Akainu'ya yansımış.
halk meydanda toplanmış... Akainu, Wano'dan gelenle Saobody'de gemiye sahip çıkan yerliyi dinledikten sonra, kararını açıklamış:
- Bu tekne saobodylinindir!
sonra toplananlara dönmüş ve sormuş:
- Ey ahali, bu tekne kimindir?
Ahali hep birlikte bağırmış:
- Saobodylinindir!
Wanolu şaşkın bir vaziyette gemisinin ardından bakakalırken, Akainu onu yanına çağırmış:
- Ey Wanolu, dinle! sen de ben de biliyoruz ki, gemi senindir ve tekne değildir. ama sen Wano'ya dönünce gördüklerini Kaido'ya anlat ve de ki: "ey Kaido, Akainu'nun, tekneyi gemiden ayırt edemeyen, o ne derse evet diyen 10 bin adamı var! ayağını denk al!"

Fıkra değil ama idare edin .s

Temel cennete gitmiş. büyükçe kapinin önünde onlarca kişi beklemeye başlamışlar.en önde müslüman bir kadın, ikincisi hristiyan bir erkek,arka sıralarda da temel. kapı açılmıs ve görevli bağırmış;
-sıradaki gelsiiiin.
-müslüman kadin girmis kapı kapanmış ve içeriden bir saate yakın kadının yürek yakan feryatları duyulmus.temel hemen öne atılarak sormuş;
-ula ne ettunuz kariya?
-müslüman kadın öyle günahsız çıktı ki zerre kadar bile bulamadık. hemen melek olmasına karar verildi. bilirsiniz meleklerin arkasında iki adet kanat olur. biz de kanatlari takmak icin üç delik sola, üç delik de sağa actık. tabii ki delikler açılırken biraz canı yandı. ama simdi alıştı, huzur içinde cennetin semalarinda uçuyor.
-sıradaki gelsiiiin.
hristiyan erkek girmiş, kapı kapanır kapanmaz yarım saate yakın feryat sesleri sonucu kapı açılmış. ayakları korkudan titreyen temel yine sinirle sormuş;
-ula hristiyani niye bağurttunuz?
-o da öyle günahsız çıktı ki direkt hz.isa'nın havarisi olmasına karar verildi. bilirsiniz havarilerin kafasında hale vardir. biz de kafasının üzerine iki sola, iki de sağa olmak üzere dört delik açtik. tabiatıyla biraz canı yandı. ama simdi hz.isa ile birlikte cennetin semalarinda uçuyor.Sonra Temel sağa sola bakarken başka birisi içeri girmiş.Hiç sesi bile çıkmamış hemen başka birini çağırmışlar. Temel sormuş : Ula o kimdür çıtı bile çıkmadı yoksa cehenneme mi attınız ? - O gelen Portgas D.Ace’di.Ona öyle bir delik açmışlar ki hiçbirşey yapmamıza gerek kalmadı kanatları hemen monte edip babasının yanına yolladık.

Kaido depresyona girmiş. Bir gün iki gün derken aylar olmuş odasından çıkmıyor.

Haline üzülen yıkımcılar kaptanımızı güldürene şu kadar altın vereceğiz diye Grand Line'da haber salmışlar.

Haberi alan gitmiş, çeşitli oyunlar denemiş. Lakin faydasız, Kaido gülmüyor.

Derken bunu duyan Chopper hipokrat yemini gereği görevim demiş, parayı duyan Nami ile birlikte çıkmışlar Wano'ya, Chopper yollanmış Kaido'nun yanına. Beş dakika olmuş olmamış içeriden kahkaha sesleri gelmeye başlamış. Bakmışlar Kaido gülmekten kırılıyor, ödülü vermişler.

Bir gün, iki gün derken bu sefer de gülmekten ayakta duramıyor. Ay olmuş yıkımcılar sıkılmışlar tekrar haber yollayıp ödülü de iki katına çıkarmışlar.

Yine aynı şekil parayı duyan gitmiş ama Kaido durmuyor, sürekli gülüyor.

Chopper gitmiş yeniden, bu sefer dakika dolmadan hüngür hüngür ağlamaya başlamış Kaido.

Ödülü vermişler tekrar, ama sormuşlar nasıl güldürüp ağlattın sen bunu?

Chopper; Çok basit, ilk seferinde benimki seninkinden büyüktür dedim, başladı gülmeye.

Jakku dayanamayıp atılmış. Peki nasıl ağlattın be adam!

Chopper; Çıkarttım gösterdim.

Son düzenleme:
Kaido bir gün depresyona girmiş. Bir gün iki gün derken aylar olmuş odasından çıkmıyor.

Haline üzülen yıkımcılar kaptanımızı güldürene şu kadar altın vereceğiz diye Grand Line'da haber salmışlar.

Haberi alan gitmiş, çeşitli oyunlar denemiş. Lakin faydasız, Kaido gülmüyor.

Derken bunu duyan Chopper hipokrat yemini gereği görevim demiş, parayı duyan Nami ile birlikte çıkmışlar Wano'ya, Chopper yollanmış Kaido'nun yanına. Beş dakika olmuş olmamış içeriden kahkaha sesleri gelmeye başlamış. Bakmışlar Kaido gülmekten kırılıyor, ödülü verip teşekkür edip yollamışlar.

Bir gün, iki gün derken bu sefer de gülmekten ayakta duramıyor. Ay olmuş yıkımcılar sıkılmışlar tekrar haber yollayıp ödülü de iki katına çıkarmışlar.

Yine aynı şekil parayı duyan gitmiş ama Kaido durmuyor, sürekli gülüyor. İllallah edip Chopper'i bulup yalvar yakarmışlar.

Chopper gitmiş yeniden, bu sefer dakika dolmadan hüngür hüngür ağlamaya başlamış Kaido.

Nami ödülü kontrol ederken dayanamayan yıkımcılar sormuş sen nasıl güldürüp ağlattın sen bunu diye.

Chopper; Benimki seninkinden büyüktür deyince başladı gülmeye.

Jack dayanamayıp atılmış; Peki nasıl ağlattın be adam!

Chopper; Çıkarıp gösterdim.
Kral acımaz :a::hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık