Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece | 746. Bölüm | 1080P | x264 | FanSub!

Bölüm güzel olduğu için indirip tekrar izledim. Altyazı diğer izlediğim sitedekine göre iyi idi sanki. Renkli olması bana sıkıntı olmadı da bu konuda takıntılı olanlar olabilir. Karaktere göre renk yapsan daha iyi olurdu belki. Zoro'nun sesler yeşil, Robin'inkiler lacivert gibi...
Bir de bölüm yayınlandıktan hemen sonra atabilirsen daha çok indiren olur belki.
Galiba Hard Knock Days'i de ilk defa sözleri ile birlikte dinledim. Hoş imiş sözleri. Zaten bu son dinleyişimizdi herhalde.
Güzel olmuş bence. Eline sağlık...

Bölüm güzel olduğu için indirip tekrar izledim. Altyazı diğer izlediğim sitedekine göre iyi idi sanki. Renkli olması bana sıkıntı olmadı da bu konuda takıntılı olanlar olabilir. Karaktere göre renk yapsan daha iyi olurdu belki. Zoro'nun sesler yeşil, Robin'inkiler lacivert gibi...
Bir de bölüm yayınlandıktan hemen sonra atabilirsen daha çok indiren olur belki.
Galiba Hard Knock Days'i de ilk defa sözleri ile birlikte dinledim. Hoş imiş sözleri. Zaten bu son dinleyişimizdi herhalde.
Güzel olmuş bence. Eline sağlık...
zaten bahsettiğin gibi karakterlere ayrı ayrı renkler verdim dostum.

örneğin bölüm içerisinde;

luffy: fosforlu yeşil
zoro: koyu mavi
robin: açık mor
usopp: koyu yeşil
franky: cyan mavi gibi.

her karaktere özgü bir renk mevcut zaten altyazılarda devamıda gelecek. Bugün 745.bölümüde sunucağım. encodesi bitti şu anda uploada atacağım. akşama 745. bölümüde sunmuş olacağım ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık