Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] One Piece 5 Senede Nasıl Bitecek? Final Sagaya Dair Tahminler

Fandaş konuyu okusaydın keşke öncesinde skdkdkd :D. Ha okumuş da olabilirsin belki günahını almayalım apdldlflff.

Şimdi şöyle ki aslında bu analizinde sen de güzel bir noktaya değinmişsin, bu adamın planladığını yazması olması gerekenden daha uzun sürüyor. Bu yüzden önemli olan şey de aslında adamın planlarının konu ilerlemesi olarak nerede olduğunu saptamaktır ki konuda da buna değindim aslında. Yani yüzdelik ilerlemesine sayı bazlı değil hikaye bazlı bakmamız gerekiyor. Bu yüzdelik ilerleme konusunda da tutarlı.

İlk yarı bittiğinde hikayenin %50'si bitti dedi.
Ph sonunda %60'lardayız dedi.

Dressrossa sonlarında biraz çelişkili açıklamalar geldi. %65 %70 falan gibi. Ama en son WCI başında %70 dedi. Zaten finale giden yolda olaylaro toparlamak açısından bocalama yaşadığını her zaman söylerdi. O bocalamayo o civarda yaşadı muhtemelen. Oden olsun karakterlerin ani güçlenmesi olsun onun sonucu.

Wano başı ise %80 bitti dedi.

Yani buna göre

Balıkadam + PH %10
Dressrossa %10
WCI %10

Yani hikaye ilerlemesi olarak %20'lik yer kaldı Wano başında. Muhtemelen Wano'ya da %10 gider.

Yani Wano sonu hikayenin %90'ı bitmiş olacak.

Oda'nın final sagasına verdiği önemi düşünecek olursak bu saga'nın %10'dan az yer kaplama olasılığı neredeyse yok.
Dur bekle. Ben aslında bu mesajı yanlış konuya attım. Silip oraya yazayım. Özür, konunu baltaladığım için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık