Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Omniscient Reader

Alternatif İsim
전지적 독자 시점

Yazar
Sing-Shong, UMI

Çizer
Sleepy-C

Tür
Aksiyon, Macera, Doğaüstü

Çıkış Tarihi
2020

Bölüm Sayısı
115+ (Devam Ediyor)

Konu
“Bu dünyanın nasıl sonlanacağını yalnızca ben biliyorum.” Dokja, tek ilgisi en sevdiği internet romanı “Harap Olmuş Dünyada Hayatta Kalmanın Üç Yolu”nu okumak olan sıradan bir ofis çalışanıydı. Ama roman birdenbire gerçekliğe dönüştüğünde, dünyanın nasıl sona ereceğini bilen tek okuyucuda oydu. Bu farkındalığın etkisiyle Dokja; anlayışını, hikâyenin ve bildiği dünyanın seyrini değiştirmek için kullanır. Yeni hayatı, yalnız başına bitirdiği bu romanın dünyasında başlar.

Türkçe

İngilizce

Son düzenleme:
Yeni başladım arkadaş tavsiyesiyle. Sardı gibi. Takım yıldızları baya ilgimi çekti. Bir de yazarı merak ediyorum. Çizimlerini aşırı derecede solo levelinge benzettim diyordum çizer aynıymış. Gerçekten beğenirsem noveli de okurum. Umarım ilerleyen bölümlerde bozmuyordur

oha bunun konusu var mıymış la :S günceldeyim ben bunda, bazen çok yavaş ilerliyor ama altına gelen yorumlar ohoo daha başlamadık diye gaz veriyor sürekli okuyoruz aşlskdjh şurdan okuyom https://asurascans.com/manga/omniscient-readers-viewpoint/

Yeni başladım arkadaş tavsiyesiyle. Sardı gibi. Takım yıldızları baya ilgimi çekti. Bir de yazarı merak ediyorum. Çizimlerini aşırı derecede solo levelinge benzettim diyordum çizer aynıymış. Gerçekten beğenirsem noveli de okurum. Umarım ilerleyen bölümlerde bozmuyordur
kaçıncı bölümdesin

Baya ilerlemiş seri. Güncele gelme vakti de gelmiş. Eğlenceli bir konu ve iyi çizimlere sahipti. Karakterizasyon kendi türündekilere görece iyi denebilecek kıvamdaydı.

seri aslında bi hikayenin her müdahalede değişmesine güzel bi çözüm bulmuş fakat yine de bağzı şeylerin bu kadar ayrıntılı anlatıldığına inanmıyorum ya sşjgşxf böyle mental olarak bi evrene kaçmış yetmezmiş gibi o evren gerçek olunca da mekaniklerinde ustalaşması yeteneksiz olsa da çok hızlı bi oyuncu gibi. solo levelingin adını değiştirip aynı şeyin lacivertini bin kere kopyalayan korecanlara inat okuyun

30larda filanım ya daha pek de bir şey olmadı. Havalı abi gelsin de aksiyona girsin derdindeyim
bi dk şimdi burda havalı abi kim? kim dokja mı, yoo joonghyuk mu yoksa secretive plotter mı q: slfksş

sırasını karıştırmıyorsam önce hafif bi ya bu ne konu ilerlemiyor diyeceksin. sonra bi anda bam diye başka biri çıkacak ve ana karakterimizin aklına deli sorular düşürecek, hafif bi korkuya sürükleyecek. 3 er 5 er aksatarak oku güncele hızlı gelmemeni öneririm

Kaliteli seridir. Sevmem bu tür mangaları normalde ama bu seride güncele gelmiştim. Krallar toplantı yapıyordu en son. Dallama bir tane başkan vardı.

Biraz bölüm biriksin, devam ederim okumaya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık