Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OMNIA (Yerli Manga Çalışması)

Herkese merhabalar ben Caner. Yaklaşık 3 hafta önce internet üzerinden tanışmış olduğum Hüseyin isimli bir arkadaşım ile şu an OMNIA adını verdiğimiz manganın yapım süreci içerisindeyiz. Aslında henüz ilk sayıyı bitirmeden bu başlığı açmayı düşünmüyordum fakat forumun çeşitli başlıklarında birkaç karakter tasarımını attıktan sonra sayın üyelerin de yönlendirmesi ile bu başlığı şimdiden açmaya karar verdim.

Şimdilik ilk sayı çıkana kadar bu başlık altında kısa kısa bilgiler verip yaptığımız karakter tasarımlarını paylaşmayı düşünüyorum umarım hoşunuza gider.

• Manga Adı: OMNIA
  • Tür: Fantastik/Seinen
  • Konu: İnsanların Callous gücü elde edebilmek için bilinçsizce hareket ettiği bir zaman diliminde hükümet suç oranlarını düşürebilmek adına ülkenin seçkin savaşçıları ile bir masaya oturur ve birlikte Hamartia isimli akademiyi kurmak için karar alırlar. Sadece kimsesiz bireylerin yetiştirildiği bu akademinin temel amacı açgözlülüğün ortaya çıkardığı tiksindirici zihniyeti ortadan kaldırıp yok etmektir. Ana karakterimiz Hamartia'da eğitimini tamamlamış binlerce kişiden yalnızca biri olan Jeno kendisini bu yegane hedefe adamış ve de elinden geleni yapmak için fazlasıyla hazırdır.

Merak edeceğinizi düşündüğüm için aşağıya birkaç karakter tasarımını da bırakıyorum;

Şimdiden yapacağınız her eleştiri ve vereceğiniz her fikir için teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
Bu karakteri beğendim. Tipi iyi olmuş. Ama bilgisayar zaten eski, konuya girdiğimde az daha çöküyordu. Ekran kartını yaktın reis.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık