Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Oden Hiç Ölmemiş Olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmişte bununla ilgili bir teori yazmıştım, önce Crocus ve yanındaki Gizemli Karakter ile bir yazı yazmıştım ihtimal verilmemişti. Daha sonradan Yamato karekteri çıkmıştı karşımıza sonra bu karakter üzerinden yazı yazmıştım. Yanlış anlaşılmasın bunu şekil yapmak için söylemiyorum, sadece bunun nasıl mümkün olduğunu soruyorum.

Yani Oden flashbacklerin de bu karakter öldü diye kapadım konuyu, fakat bir anda sağlam bir şekilde karşımıza çıkması tuhaf geldi. Meyvesi falan var mıdır acaba Oden'in ?
Kaido acaba Oden'den etkilenip serbest bırakmış olabilir mi diyeceğim ? Saçma geliyor açıkçası, sonuçta intikam için geri gelme durumu var.
Oden, Toki tarafından zamanda yolculuk yaptırılmış olabilir mi ? Peki hiç mi yarası olmadı? ( Gerçi kıyafetlerinden dolayı net bir şey göremiyoruz. )
Bunca zamandır Oden neredeydi ?

Bölümün etkisindeyim şuan kafam allak bullak.

Açıkçası bende baya bı merak ediyorum. Tamam belki iradesi yada hakisi sayesinde adama kızgın yağ etki etmiyordu. Bir türlü haşlanamadı ama kaido ateş etti bunun kafaya. Kaynar yağ içine girdi. Bilinci kapandıktan sonra haki irade artık koruyamaz diye düşünüyorum. Üstelik kızgın yağ içinde gülümsüyordu. Adam numara yapıyor olamaz. Hadi TOKİ geldi bir anda onuda kendisinide geleceğe yolladı desek yine olmaz. Sonuçta kafada bir mermi izi olmalıydı. Kaido odenin gücünü biliyor. Adama etki etmeyecek öldürmeyecek mermiyi ateşlemez. Bu işte bir terlik var. Kafada bir kurşun izi olmalıydı benden demesi.

Yinede mutluyum Odeni görmekten ?

Güzel bir detay buldum.

Odenin idamı sırasında TOKİ kendi sarayında. Kınlar kaçıp zar zor eve yetişiyor. O sırada TOKİ evdeyse Odeni kim kurtardı?

İhtimaller
%90--- bunu yapan kanjurodur. Sebebi ya pişmanlık duyduğu için yapıyor yada onları öldürmek için.
%3---onimarudur kawamatsuyu böyle görmeye dayanamayıp yapmıştır.
%5---Gerçek odendir.hikayeyi wanonun neden açılması gerektiğini bağlamak için (çünkü sürekli bundan bahsediliyor ama sebebini bi tek oden ve TOKİ biliyordu)
%2--- bu biraz daha tuhaf bunu yapan momonosukenin meyvesidir. sonuçta bu panelde ilk önce momonun meyvesi hakkında konuşuyor ardından oden ortaya çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık