Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    113
Konu Narutodaki en delikanlı karakteri, adamın dibidir, hasıdır, hammaddesidir dediğimiz karakteri seçme üzerine açılmıştır.

Sarutobi Asuma

Çakra bıçaklarıyla Allah ne verdiyse dalar. Gençliğinde 12 ninjaya katılarak hayatın anlamını bulmaya çalışmıştır.

Haku

Hayatını Zabuzaya adamıştır. 2 kere Zabuza için kendini feda etmiştir.

Iruka

Ailesinin kyuubi tarafından öldürülmesinden sonra bile tüm köyle barışık bir şekilde yaşamış ve köyünü sevmiştir. Herkes Narutodan nefret ederken Iruka bağrına basmıştır.

Uchiha İtachi

İtachi reyiz başlangıçtan beri yaptığı herşeyi köyü ve klanı için yapmıştır. Edo tensei ile döndüğünde bile shinobi dünyasını kurtarmaya çalışmıştır.

Jiraiya (Ero Sennin)

Barışı sağlayabilmek adına dünyayı gezip öğrencilerini aramıştır. Nagato, Minato ve Naruto gibi efsaneleri yetiştirerek hedefine ulaşmaya çalışmıştır. Ölüm uğruna Painin sırrını çözüp dünyanın kaderini değiştirmiştir.

Hoshigaki Kisame

Görevi icabı nakamalarını öldürmek zorunda kalmıştır. Köyün tüm pis işleri Kisameye kalmıştır. Aynı zamanda ölürken bile Akatsukiyi satmamış bilgi vermemek için intihar etmiştir.

Namikaze Minato (4.Hokage)

Hokagemiz Minato köyü Kyuubiden ve Tobiden kurtarmış aynı zamanda sırf mühüre karısının çakrasını koyabilmek için canını feda etmiştir.

Uzumaki Naruto

Çocukluğunda sevilmeyen hatta nefret edilen eleman olsada köye asla nefret beslememiş köyü Painden kurtarmış ve şimdilerdede savaşı bitirip dünya barışını sağlamayı amaçlamaktadır.

Sarutobi Hiruzen

Küçük yaşta hokage olmuştur ve köyünü çok sevmektedir. Orochimaru belasını durdurmak ve hokageleri mühürlemek için kendini feda etmiştir.

3. Raikage

Köyündeki insanların rahat bir şekilde tahliye edilmesi için 3 gün boyunca 10.000 kişiyle mücadele etmiştir.

Hatake Kakashi

Kakashi küçük yaştan beri köye hizmet etmektedir ve arkadaşlığın önemini bilir. Pain savaşında mangekyo sharinganını kullanarak son cakrasınıda bitirmiştir ve kendini köyü için feda etmiştir.

Uchiha Obito

Arkadaşını kurtarmak adına görevini yok saymıştır ve ölmüştür. Ölmeden Kakashiye kıyak yaparak sharinganını bırakmıştır.

Minato, İtachi, Obito ve belki İruka dışında Konaha'ya bas ateşi gitsin..:) Bunların dışında pek adam çıkmaz Konoha'dan(Bir kaç tane daha olabilir.)..

Naruto hakkında gördüğüm en zor anket. Bişey diyemicem ama İtachi ve Minato daha ön planda gibi. Asuma ve Jiraiya'da var tabi neyse ankettekilerin hepsini yazmadan gideyim ben.

Asuma'nın ölüşü Shika'dan sonra beni de çok ağlattı.Babasıyla o malum oyunu oynarlarken babası '' İçini dök , ağla istediğin kadar! '' gibi bir şey söyledi.Sonraki krizler beni ağlatmaya yetti.

Çok zorlandım Itachi,Jiraiya,Asuma,Minato,Hiruzen ve 3.Raikage arasında çok kaldım ama son olayları da düşünerek Itachi'ye verdim oyumu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık