Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mushoku Tensei Isekai Ittara Honki Dasu

Seriyi nasıl buldunuz?

• Beğendim, idare eder.

Kullanılan: 2 33.3%
  • Beğendim, tam benlik.

Kullanılan: 4 66.7%
  • Beğenmedim, bana hitap etmiyor.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Beğenmedim, seçici birisiyim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
Mushoku Tensei Isekai Ittara Honki Dasu

Tür: Shōnen, isekai, ecchi, fantezi.
Konu: Lise yıllarında maruz kaldığı zorbalıktan dolayı neet olan ana karakterimiz kendi ailesinin bile cenaze törenine katılamayacak kadar kötü bir durumdadır. Ailesinden geriye kalanlar artık 34 yaşına geldin hala evden çıkamayan, seni bakan ailenin son yolculuğuna bile katılamayan birisini bakmak zorunda değiliz diyerek evden atılır. Ne yapacağını düşünerek yolda dalgın dalgın yürürken kavga eden gençleri ve onlara doğru şoförü uyuya kalmış bir kamyonu görür. Gençleri kurtarmak isterken kendisi yaralanır ve komaya girer. Gözlerini açtığında ne konuştuklarını anlayamadığı iki insanın kucağında ve kendisini yeni doğmuş bir bebek olarak bulur. Eski yaşamına ait olan bilgileri ve deneyimleri hatırlayarak reenkarne olduğunu düşünür. Ona sunulan bu yeni hayatında eski hayatında yaptığı hataları tekrarlamak istemez ve bunun için çokça çaba sarf etmesi gerekmektedir. Ama bu dünyada canavarlar, büyüler, kılıçlar ve farklı türlere ait bireyler vardır.

Seriyi ilk olarak animesi ile tanıdım. İsekai animelerinin içine düştüğüm sıralarda karşıma çıkan bu seri doğallığıyla beni içine çeken dünyasıyla kendisine hayran bıraktı. Seri webnovel olarak Rifujin na Magonote tarafından kaleme alınmıştır. Daha sonradan mangası ve animesi çıkarılmıştır. Animenin birinci sezonu iki part şeklinde toplam 23 bölümdür. İkinci sezonun 2023 yılında çıkacağı duyuruldu. Mangasının en son 86. bölümü yayınlandı. Aktif olarak seriyi tempest fansub çevirmektedir oradan takip edebilirsiniz.

İlk defa bir konu açıyorum eğer yanlış bir şey yaptıysam söylerseniz düzeltmeye çalışırım. Beğendiğim bir serinin tanıtımını sizlere de sunmak istedim. Herkese iyi eğlenceler.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık