Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mortal Kombat 4

En Iyi Oynadığınız Karakter ?

• Kullanılan toplam oy
    13
97 yılında piyasaya sürülmüş bir oyun. Bir dönem çok oynamıştım, konusunu açayım dedim. ? Goro'nun kullanilamamasi saçmaydı.

Oynanabilir karakterler arasında şunlar vardır: Liu Kang, Jax, Sonya Blade, Johnny Cage, Sub-Zero, Reiko, Jarek, Raiden, Tanya, Scorpion, Kai, Reptile, Fujin, Shinnok ve Quan Chi

Oyundaki hikâye genel olarak, - oyundaki adı ile - Netherrealm adı verilen, dünyadan farklı bir boyutta yaşayan ve bu boyutun yöneticisi olan Shinnok'un dünyayı ele geçirmek için başlattığı yeni bir ölümcül Dövüş turnuvasıdır. Lakin bahsi geçen karakter Shinnok, bir zamanlar yüce tanrılardan biridir fakat yaptığı hatalar ve hırsı yüzünden yıldırım tanrısı Raiden ile yüzleşmek zorunda kalmıştır. Raiden, Shinnok'u mağlup ederek Netherrealm adı verilen boyuta sıkıştırmıştır. Shinnok dünya ile başlayıp Outworldü de ele geçirerek evrenlerin tek hakimi olmayı planlamaktadır. Shinnok büyücü Quan Chi'nin yardımıyla Netherrealmdan kurtulur. Fakat ilk dünyayı ele geçirmek için önceki dövüş turnuvasını kazanan Raiden ve dövüşçülerini bu turnuvada mağlup etmek zorundadır.

Jax'in yerden yere vuran kombosunu hic bir zaman tam yapamadim.

Cocukken oynadigim icin bayagi korkunc geliyordu(ses efektleri vs.)

Bence serinin en efsane oyunu MK9

Son düzenleme:
Şahsen Mortal Kombat'ın en rezil serisi olarak gördüğüm için hiç bir zaman oynama isteği duymadım.
Aşağı yukarı her seride Raiden favorim olmuştur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık