Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Hasır Şapka Korsanları

Savaşı Hangi Taraf Kazanır?

• 1. Takım Kazanır

Kullanılan: 69 49.3%
  • 2. Takım Kazanır

Kullanılan: 68 48.6%
  • Berabere Biter

Kullanılan: 3 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy kendi tayfasına karşı o işi yapamaz ama Bigmom o üçlüyü yer bitirir. Bizim tayfada durumlar biraz farklı.
Bence bitiremez,bitirmemeli.Bir yonko tayfasında ki nitelikli adamlar yonko+komutanlar.Bir de yonko tek başına tüm komutanlardan güçlüyse tayfanın hiçbir önemi kalmamış oluyor.Bu bölümü görmeden öncede böyle düşünüyordum bu bölüm düşüncelerimi destekledi.Bir de bir amiral bence Kata+Cracker'le başa baş kapışabilir.Bir de yanlarına Smoothie'yi verince bir amiralin az üstü olan yonkoyla kapışsınlar bi zahmet.Çünkü dediğim gibi diğer türlü kaptan o kadar güçlüyse tayfanın hiçbir önemi kalmıyor.

Luffy’nin nami, copper, usoop, brook ve robine g2 veya g3 açmasına bile gerek olmadan alır diye düşünüyorum. Ayrıyeten kral hakisine iki seksen yatar bunlar. Sannji ve franky için g2 yeterlidir. Zoro ve jimbe için g4 e kadar gider diye düşünüyorum.

Big mom sweet commander dışındakileri life steal tekniğiyle indiriyor. Dövüşmeden direk yiyor. Big mom'un kendisini geçtim jimbe bile tek atıyor onlara. Luffy'nin tayfasındaki ezik karakterlere jet pistolle tek atmasına takılmayın bu kadar. Kral hakiyle bayıltır demedik sonuçta.
2 yıl önce bile süpersonik bi hareketti bu. Soru kullanıcıları bile kaçamadı jet pistolden. Şuanki jet pistolden anca sanji kaçar bence. Jimbe ve zoro ise bloklar. Brook hızlı olsa da kenbunshoku olmadığı için kaçamaz.

Tayfadaki yeni dünya seviyesindeki karakterler zoro, sanji, luffy ve jimbe sadece. Diğerleri bu karakterlere ayak bağı olacak düşmanlarla dövüşürler anca.

Sanji full hız karakteriyken jimbe full dayanıklılık karakteri. Sanji g2'den hızlı ama dayanıklı değil. jimbe ise büyük ihtimalle g3'ten sert vuruyor ama çok yavaş. Jimbe belki üstündür ama ikisini hala aynı ligde görüyorum.
Yonkodan tek yemedi diye jimbeyi g4 seviyesine çıkartmaya gerek yok bence.

Efsane bir konu. Muazzam yorumlar geliyor. Şu ana kadar en beğendiklerim; "Luffy G4 açmasa bile Zoro Luffy'ye dokunamaz," ve "Nami, Chopper, Usopp, Brook, Robin kral hakiyle bayılır," oldu.

Bunlardan sonra ise; "Zoro 1,2,3.. G4 darbesine gider," geliyor.

Arkadaşlar Wb ve Marco arasında nekadar seviye farkı varsa yada Rogerla- Rayleigh arasında nekadar fark varsa Luffy-Zoro arasında okadar var.Luffy tayfayı hepsi dalsa bile alır.King Kong Guna bakar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık