Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kısacası Kaidou karşına Vista çıktığında "" dövüşü erteleyek" derken hayal edemiyorum
Kaido'nun karakteri öyle değil çünkü... Crocodile da Beyazsakal'a saldırdı ama Beyazsakal ona hiçbir şey yapmadı... Aynı şeyi Kaido'ya yapsa Kaido, Croc'un ağzının ortasına sopasını bir vurur, Croc kova kürek alır kumdan kale yapmaya başlar. Ne diyelim şimdi, Wb'in gücü Croc'a yetmedi mi diyelim ? İ

Zoro sağ kol ile dövüşüyor. Sağ kol seviyesine ulaşmak veya sağ kol seviyesini aşmak üzere. Henüz Mihawk ile karşılaşmadığına ya da dünyanın en iyisi olmadığına göre Mihawk'ın zaten sağ kollardan öte olduğu kesinleşmedi mi? Sağ koldan sonra amiral geliyor zaten. Amiral=Yonkou diyen arkadaşlar için de geçerli bu. Mihawk'ın en azından amiral edecek bir adam olduğu belli oldu. KK kadar güçlü olması da pek muhtemel değil. O kadar güçlü olan genç WB, Roger, belki Garp ve belki Xebec var sadece tanıtılan karakterler içinde. Sonuç olarak Mihawk en az amiral en fazla yonkou ediyor. Çok da mühim değil amiral veya yonkou olması sonuçta zirve ligin adamı. Aşağı yukarı bu liglerin adamı olduğu belliydi başından beri de 1000 sayfa ne tartıştık ben de bilmiyorum :)

Bu dediğine çok ters bir olay var. Korsanlar kralı denizlere hükmetmiş kişiye deniyor.
Oysa xebec denizleri esgecmiş dünyaya hükmetme peşinde olacak kadar güçlü biriymiş.

Peki Senin tabirinle serinin en güçlüsü roger neden denizciler ile müttefik olup bu adamı indirmeye çalışmış?
Sonuçta kk olmanın en güçlü olduğunu söylüyorsun.demekki roger xebecten güçlüydü? Eee ozaman neden iki kişi girdiler anlat bakalım
Tek başına değil tayfasıyla.Tayfasının da kimlerden oluştuğunu söylememe gerek yok.Roger'ın Xebec'e Garp ile beraber daldığı bile yok mangada.4v2 geçen bir savaş o gösterildiği kadarıyla.

Tek başına değil tayfasıyla.Tayfasının da kimlerden oluştuğunu söylememe gerek yok.Roger'ın Xebec'e Garp ile beraber daldığı bile yok mangada.4v2 geçen bir savaş o gösterildiği kadarıyla.
4v2 gösterilmedi 2v1 gösterildi. Tayfası ile kendi tayfası savaşmış olabilir. Wb ihanet etmiş olabilir . Bunlar senin ve benim çıkarımlarımlarım.
Kaido şuan dünyanın en güçlüsü. Yani güç ile ilgiliyse KK kaido olacak . Ben diyorum ki kaido olmayacak bu kişi. eğer kaido olursa kk güç ile ilgili derim.ve seni desteklerim.

Ama eğer kaido değilde en zayıf görülen shanks, luffy , kurnaz teach olursa ben haklı çıkarım hadi bakalım.

4v2 gösterilmedi 2v1 gösterildi. Tayfası ile kendi tayfası savaşmış olabilir. Wb ihanet etmiş olabilir . Bunlar senin ve benim çıkarımlarımlarım.
Kaido şuan dünyanın en güçlüsü. Yani güç ile ilgiliyse KK kaido olacak . Ben diyorum ki kaido olmayacak bu kişi. eğer kaido olursa kk güç ile ilgili derim.ve seni desteklerim.

Ama eğer kaido değilde en zayıf görülen shanks, luffy , kurnaz teach olursa ben haklı çıkarım hadi bakalım.
Xebec'in arkasındakilerin boş durma olasılığı yok.WB ihanet etse ne olacak gene 3v3 oluyor.Gene Xebec'e 2 kişi dalmak yok yani.Kaido dünyanın en güçlüsü olduğu da bir çıkarım.Shanks'ın en zayıf görülmesi de bir çıkarım.Shanks'ı en zayıf gören sayısı kadar hatta daha fazla en güçlü gören de var.Bunlar bir çıkarım.

Sen nasıl haklı çıkıyorsun onu da anlamadım.Shanks ve Teach, Linlin ve Kaido'dan her türlü daha iyi şeyler göstericek.

Bak hocam, dediğim gibi, Mihawk dediğimiz adam solo takılan biri. Yani gidip Şanks'a düello teklif etmediği sürece, kimse bu adamla 1v1 atmak istemez. Ha, Mihawk 1v1 atmak istemiştir, karşı taraf reddetmiştir, orası karşı tarafın bileceği bir şey. Orada WB'nin MF'ye gelme sebebi belliyken, x kişi düello teklif etse de kabul edeceğini zannetmiyorum. Herhangi bir şey kanıtlamaya gelmemiş kendisi, zaten en güçlü olarak kabul görmüş. O yüzden, tek hedefi olan Ace'i kurtarmaya yönelmiş. Ayrıca gördüğümüz üzere, Mihawk için sorun teşkil eden sadece Vista vardı, onunla da iki kılıç sürtüştürüp dövüşü bitirdiler. Muhtemelen Mihawk'ın amacı, heyecan aramak. Orada Marinegiller korsanları öldürsün de biz de yardımcı olalım değil.

O sahneler WB'nin otoritesini vurgulamak için değildi. Bu senin görüşün. Baya baya Jozu ve Marco'yu kalkan olarak kullanıyor. Böyle bir şey yapmasa, delik deşik olacak adamcağız. Bunu arada Luffy'de yapıyor diyorsun da, burada yapılan daha çok Luffy'nin Buggy'nin yeteneğinden dolayı, Mihawk'ın önüne siper etmesi gibi. Jozu da hakeza, elmas olduğundan, Mihawk'ın saldırısına karşı koyabiliyor. Mesela, Marco ve Kizaru meselesi de hakeza. Kaidou'nun karşısında Vista çıksa, erteleyek demez zaten ama Vista bir dövüş teklif ediyorsa, Kaidou'nun da karşısında durmasını bilir. O kadar küçümsemeyin şu herifi.
Hocam yapma etme, o saldırıları WB'de durdururdu. Nasıl tayfayı kalkan olarak kullandı. O slash bisentoyla rahat durdurulurdu. Delik deşik olurdu demişsin birde. Tamam ben seride güç dengesini çok ciddiye alan bir insan değilim ama o saldırılarda WB'ye bir şey yapamazdı. O sahneler Marco ve Jozu'nun ön tanıtımıydı. WB'de arkada cool bir şekilde poz kesti. Luffy'nin panikle önüne Buggy almasıyla alakası yok durumun. Dediğim gibi o saldırılar da WB'yi çok zorlayacak seviye değillerdi.

Kaido'nun karakteri öyle değil çünkü... Crocodile da Beyazsakal'a saldırdı ama Beyazsakal ona hiçbir şey yapmadı... Aynı şeyi Kaido'ya yapsa Kaido, Croc'un ağzının ortasına sopasını bir vurur, Croc kova kürek alır kumdan kale yapmaya başlar. Ne diyelim şimdi, Wb'in gücü Croc'a yetmedi mi diyelim ? İ
Seride duruma göre güçler çok fazla değişkenlik gösteriyor zaten. Herkes bu örnekleri verdiği için bunlar üstünden eleştiri yaptım bende. Yoksa dediğin şeyler doğru. Mihawk'ı küçümsediğimden değil sadece Yonkou ve Yonkou üstü yorumları abartılı geliyor.

Seride duruma göre güçler çok fazla değişkenlik gösteriyor zaten. Herkes bu örnekleri verdiği için bunlar üstünden eleştiri yaptım bende. Yoksa dediğin şeyler doğru. Mihawk'ı küçümsediğimden değil sadece Yonkou ve Yonkou üstü yorumları abartılı geliyor.
Ama yonko xd
Shanks ile güçleri birbirine çok yakın ve Beyazsakal'ın da bundan haberi var. Yoksa niçin özellikle Mihawk diye belirsin ki ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık