Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enma'da bu kadar ayrıntı gören insanlar Yoru'dan daha azını göreceğini düşünüyor.

Luffy'nin Kaido ile kafa kafaya dövüştüğü, Law ve Kid'in Mama'ya meydan okuduğu dünyada Mihawk'ın imparatordan zayıf olma ihtimali binde bir bile değil.

Sadece kılıç ustası nedir arkadaş? Adam kılıç ustası ise kılıç ustası. Değilse değil. Mangayı eğip büküyorsun.Mangadaki En Güçlü Kılıç Ustası ünvanını yok saymak için şekilden şekile girip de bir de bunu yapmak suçuyla karşı tarafı suçluyorsun. Shanks kılıç ustası değil. Peki ne? Bilmiyorum ama değil değil işte tamam mı diye diye bitireceksiniz mangayı.
Mangada var arkadaşım. Mihawk'ın unvanı en güçlü kılıç ustası.
Hahahah Law'ın da kılıç ustası yetenekleri var, hatta keskin nişancı yetenekleri, normal dövüş eğitim yetenekleri var bunların eğitimini alıyor. Fakat bu adam ne keskin nişancı ne de kılıç ustası. Ben mi mangayı eğip büküyorum yoksa siz mi istediğiniz gibi görüyorsunuz? Big Mom devlerin kılıç tekniğini kullanıyor ama ''Kılıç ustasıdır bu kadın hülovvvv'' diye savunan bir topluluk görmedim hiç. Kardeş şekilde şekile girmiyorum boş yapma hemen kimseyi de suçladığım yok. Kime suç atmışım bir şey demişim?

King de kılıç kullanıyor ve kılıç ustası değil peki ne söyle bakalım. Shanks için bu soruyu soruyorsun ya, onun için de cevabı veririsin heralde. Mangada Mihawk'ın ünvanına ''En iyi kılıç ustası değil'' demedim zaten. Dediysem göster, demediğim şeyler üzerinden mi tartışma çıkarmaya çalışıyorsun nedir?

Mihawk'ın manga üzerinden Shanks'dan üstün olduğunu gösteren tek veri yok malesef. Olsa bir ihtimal olabilir derdim ama yok.
Bazı Mihawk ve kılıç ustası fanları ''Shanks sadece kılıç ustası yeteneği ile bu seviyeye çıkmıştır'' diyor. Oysa Shanks kol kaybettikten sonra Mihawk ile vs atmıyorlar bir daha neden? Oysa o olaylardan sonra WB'nin bizzat Shanks'a ''Merdivenleri hızlı tırmandın'' diyerek adamın çok çok güçlendiğine özellikle vurgu yapmışlığı var. Buna rağmen Mihawk Shanks ile düello etmiyor... :D

Bunun için de ''Tek kollu'' olmasını bahane gösteriyor. Adam uçmuş gitmiş, Mihawk fanlarına göre hala sadece '''Kılıç ustası'' ve Mihawk düello etmek istemiyor... :D
Bir de her tartışmamızda, manga konuşmayı bırakıp yorumlayalımmı diyor. :artiz: Arkadaşım Mihawk'ı tek koluyla dövüşmeyemi geldin diye karşılayan adam Shanks. Ortada kesin şeyler varmış gibi konuşmayın.

Bir de her tartışmamızda, manga konuşmayı bırakıp yorumlayalımmı diyor. :artiz: Arkadaşım Mihawk'ı tek koluyla dövüşmeyemi geldin diye karşılayan adam Shanks. Ortada kesin şeyler varmış gibi konuşmayın.
Anlamadığın nokta Mihawk ile bu adam kolu kaybettikten sonra ilk kez karşılaşmıyor. :D

Mihawk ve Shanks kol kaybettikten sonra bir araya gelmişler daha önce. Öyle ki Shanks gidip Mihawk'a Luffy'den bahsetmiş, onu anlatmış. Bu noktada bu adamlar eskiden de bırakmışlardı yani düello'yu.

Mihawk gelmiş ne diyecek çay içmeye mi geldin diyecek? Sonra zaten aralarında ki arkadaşlık da ortaya çıkıyor bu noktada... :D
Bu Shanks WB'nin dediği gibi ''Merdivenleri hızlı tırmanmış'' ya bunu ''Kılıç ustası'' yeteneklerini geliştirerek yaptıysa Mihawk neden düello etmek istemiyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık