Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Meyve Uyanışının Seride Nasıl Gerçekleşebileceği ve Luffy nin Sudan Nasıl Çıkacağı ile İlgili Teori

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu teoride çok büyük bir açık var dostum... Suyun kaldırma kuvvetini hesaba katmamışsın... Yani suyun içinde sıkılan mermi bile yavaşken luffy nasıl hızlı bir ivme alacak orası biraz kafamı karıştırdı.

Bu teoride çok büyük bir açık var dostum... Suyun kaldırma kuvvetini hesaba katmamışsın... Yani suyun içinde sıkılan mermi bile yavaşken luffy nasıl hızlı bir ivme alacak orası biraz kafamı karıştırdı.
Bu Wano suyu da, bütün içine düşeni sahile vuruyor. Tuhaf bir su, BigMom batmıyorsa dibe kimse batmaz bu su da .

Bir kaç açık var teoride evet ama Luffy nin uyanışa ihtiyacı var diye bu teoriyi yazmak istedim . :bilmem:

Emeğine sağlık ama bu arc meyve uyanışı olacağını zannetmiyorum. Zaten fazla power up seçeneği de kalmış değil. Voice of all things somut bir kuvvete bağlanabilir bir de meyve uyanışı o kadar. Zaten bence öncesinde şeytan meyveleri hakkında bilgi sahibi oluruz. Uyanış arkasından gerçekleşir diye düşünüyorum. Bu şekilde altı daha dolu olur.

Bana pek mantıklı gelmedi günlerce deniz taşı kelepçesi takılı gezdi o zaman niye uyanmadı meyve
O zaman ki durumda meyve uyanışı o kadar şart değildi, şimdi ise Luffy gerçekten farketti haki bitmesinin büyük bir sorun olduğunu ve şu an da çok çaresiz, '' ihtiyaç duyulan güç en çaresiz anda ortaya çıkar'' mantığı ile bu teoriyi yürüttüm. Deniz suyu ile deniz taşı kelepçesinin etkileri temelde aynı olsa da, şeytan meyvelerinin sırları açığa çıktığında farklı şeyler göreceğimizi düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık