Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Meruem veya Muhafızları, Zincir Hapsini kırabilir mi?

Kimler kırar?

• Kullanılan toplam oy
    67
Meruem ve Muhafızları, Kurapika’nın Zincir Hapsini kırabilir mi?

Sorumda Meruem’in ve muhafızlarının birer örümcek olarak varsayılıp, Kurapika tarafından yakalandığı varsayılacak. Aynı Uvogin dövüşü gibi. Sizce Meruem veya muhafızlardan biri veya birileri, zetsuya zorlanmış olarak, bu zincileri nen olmadan, fiziksel gücü ile kırabilir mi?

Not : Tüm 4 karınca da 1v1 şeklinde olacak. Dışarıdan müdahele olmayacak ve karıncalar zincire yakalanmış biçimde olacak

Kurapika’nın Zincir Hapsi

Bu çok dayanıklı zincir, örümcekleri sararak ve güçlerini sınırlayacak şekilde tasarlanmıştır. Rakibi “Zetsu”ya zorlar, auralarını kapatır ve "Nen" kullanımını engeller. Sonuç olarak, sadece fiziksel güç ile kurtulunabilir.

Hayalet Takımının en güçlü fiziksel özelliğe sahip üyesi Uvogin dahi kıramamıştır. Bu kısıtlamaya ek olarak Kurapika rakibin kalbine sınırlama ile ölüme sebep verecek bir hançer de saplar.

Bu tekniği en güçlü fiziksel özelliğe sahip Uvogin’e ve Örümceklerin lideri Chrollo Lucilfer’e karşı kullanmış ve ikisi de bu zinciri kıramamıştır.

Meruem ve Muhafızları

Meruem

En güçlü avcı Netero ile ismini öğrenmek için kendini sakınmasına rağmen savaşmış, bir kol ve bir bacak almış bir kraldır. Netero’nun Gül saldırısından sağ çıkabilmiştir.

Neferpitou(Pitou)

Komugi’yi tedavi ederken Nen’i olmadan normal Gon’un dahi alabileceği düzeyde olduğu görülmüştür.

Menthuthuyoupi(Youpi)

Fiziksel olarak en üst seviye durumunda gözükendir.

Shaiapouf(Pouf)

“Fiziksel” olarak en zayıf gördüğüm muhafızdır.

Son düzenleme:
Sanırım Youpi kendini büyütebiliyordu.Form değiştimesi falan tabii orda Nen çok etkilidir ama.Meruem rahatça kırar bence.Pitou veya Pouf kıramaz sanırım.

Sanırım Youpi kendini büyütebiliyordu.Form değiştimesi falan tabii orda Nen çok etkilidir ama.Meruem rahatça kırar bence.
Ben de Meruem'in kırabileceğini, muhafızlardan da Youpi'ye şans veriyorum da o da yine kıramaz gibi.

Pitou'nun Komugi'yi tedavi ederken ki durumu ortada. Ona ihtimal veremiyorum pek.

Benimki tamamen teori ama eğer mangaka çizerse Kara Kıta dönüşü Kurapika'nın zincirlerinin Meruem'in bile kıramayacağı bir seviyeye çıkacağını düşünüyorum.
Çünkü ben Kurta klanının da memleketinin Kara kıta olduğunu düşünüyorum ve orada Kurapika'nın çok ciddi bir power up almasını bekliyorum.
Gerçi o günleri görür müyüz bilmem.
Fakat şimdiki düzeyde en azından Meruem'in zorlanmadan kırabileceğini sanıyorum.

Benimki tamamen teori ama eğer mangaka çizerse Kara Kıta dönüşü Kurapika'nın zincirlerinin Meruem'in bile kıramayacağı bir seviyeye çıkacağını düşünüyorum.
Çünkü ben Kurta klanının da memleketinin Kara kıta olduğunu düşünüyorum ve orada Kurapika'nın çok ciddi bir power up almasını bekliyorum.
Gerçi o günleri görür müyüz bilmem.
Fakat şimdiki düzeyde en azından Meruem'in zorlanmadan kırabileceğini sanıyorum.
Uvogin'i alacak kadar güçlü, liderlerini de. Bu tekniği gelismesine gerek yok ki :/ Zaten bu teknikle alamayacağı örümcek yok. Örümcek dışı bir şey için kullanilamayan teknik için gerek yok.

Ben yeni teknikler bekliyorum eskilere nazaran.

Uvogin'i alacak kadar güçlü, liderlerini de. Bu tekniği gelismesine gerek yok ki :/ Zaten bu teknikle alamayacağı örümcek yok. Örümcek dışı bir şey için kullanilamayan teknik için gerek yok.

Ben yeni teknikler bekliyorum eskilere nazaran.
Zincirlerinin hiçbir şekilde kırılamayacak derecede sağlamlaştırılması olabilir.
Teknik güzel teknik. Ama sadece örümceklere etki etmesi hoşuma gitmiyor. Bu durumda Kurapika çok güçsüz kalıyor.
Yeni teknik ben de bekliyorum tabiki ama şu an olduğundan daha güçlü hale gelebilmesi gerekiyor.
Yeminsiz tabiki.

Zincirlerinin hiçbir şekilde kırılamayacak derecede sağlamlaştırılması olabilir.
Teknik güzel teknik. Ama sadece örümceklere etki etmesi hoşuma gitmiyor. Bu durumda Kurapika çok güçsüz kalıyor.
Yeni teknik ben de bekliyorum tabiki ama şu an olduğundan daha güçlü hale gelebilmesi gerekiyor.
Yeminsiz tabiki.
Şu teknikleri örümcek kısıtlaması olmasa zirveye oynar kafadan Kurapika. Keşke şu kısıtlama kalksa :üzgünüm:

Şu teknikleri örümcek kısıtlaması olmasa zirveye oynar kafadan Kurapika. Keşke şu kısıtlama kalksa :üzgünüm:
Mangaka çizerse kalkacağına inanıyorum da...
Daha Kara kıta'ya bile gelemediler ki... :artiz:

Hayır şu yüzü yanan kız bile daha uyanmadı. Orada çok harika bir hikaye vardı.

Beklemede kaldık öyle. :artiz:

Zincir karıncalara özel olacağı için kıramazlar. Meruem belki biraz farklı olabilir, ancak Pitou falan nen kullanamadığı zaman diliminde gon ve Killua'dan net bir şekilde korkmuştu. Knuckle falan da boşuna Youpi'yi nensiz bırakmak için uğraşmadılar. Pouf zaten fiziksel olarak en zayıf olanları. Ona hiç imkan vermiyorum.

Sadece hapis olayı örümceklere işiyor ya :D Onun dışında tüm tekniklerini kullanabiliyor. Hele managda bir tekniği var direk onu en güçlü kişilerden biri yapıyor. mangada zaten baya iyi seviyede şu an.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık