Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Soruma niye cevap vermedin yoksa sayının azlığından mı çekiniyorsun ? :oops: Ekşi ağzıyla konuşuna kadar sen karşılaştırmalı argument sunsaydın da aa adam meğersem biliyormuş deseydik. Neyse sen köşede One Piece neden listede yok diye zırla ben burada genç arkadaşımıza mangayı açıklayabiliyorum yeterince :)
Bana bir soru sormadın : )))). Sorsana dedin. Ama neyse @Chris FT fanıymış zaten siz iki alt sınıf takılın : )))

Evet ediyor. Hatta belli sonları mangaka kafasında bitirmiş o yüzden tatmin etmeyecek gibi bi izlenimde yok. O yüzden kopmalar yaşamıyorsun.

Allah seni bildiği gibi yapsın :(

Bildiğin manga sayısı 2 bilemedin 3 hala laf yapıyon :/ La adın guts üstüne avatarın ama berserk'i bile bitirmedin A:SDSA:Ai

O kadar da değil. Kskdkdkd Çöpleri okumam ama :(.

Anladım

Vazgeçtim @Vegapunk 'un yolundan gidebilirsin. Benim yolum için alt sınıfsın.
Chainsaw man i de öneriyle izlemiştim. Oda baya hoşuma gitmişti. Bak o kaliteliydi mesela. :D
Evet ediyor. Hatta belli sonları mangaka kafasında bitirmiş o yüzden tatmin etmeyecek gibi bi izlenimde yok. O yüzden kopmalar yaşamıyorsun.

Allah seni bildiği gibi yapsın :(

Bildiğin manga sayısı 2 bilemedin 3 hala laf yapıyon :/ La adın guts üstüne avatarın guts ama berserk'i bile bitirmedin A:SDSA:AD
Sonradan karakter eklemeli mangaları seviyorum ben. Hep aynı karakterleri ısıtıp ısıtıp karşımıza çıkarmaktan bin kat daha iyi.

Jujutsu sarmadi Bleach gibi. Bleachide izleyememistim. Bunuda izleyemedim. Kimetsu no Yaiba animesi güzel konusu bence yok.Mangayida bitirdim. Cok vasat konusu var zaten dövüşlere abanmış. Popüler olmasının rekorlar kirmasının sebebi odur.

Birde bu eserlerde yeni nesil mangalarda Kimetsu ve My Heroda güçlüler hemen gösteriliyor. Yeni nesil daha hızlı tüketici bu yüzden böyle mangalar animeler tutuyor bence. My heroyu mesela daha çok beğendim. Ama hiçbirisi One Piecein köpeği dahi olamaz. Hikaye karakter gelişimi gizem falan olarak One Piece yok eder.

Jujutsu sarmadi Bleach gibi. Bleachide izleyememistim. Bunuda izleyemedim. Kimetsu no Yaiba animesi güzel konusu bence yok.Mangayida bitirdim. Cok vasat konusu var zaten dövüşlere abanmış. Popüler olmasının rekorlar kirmasının sebebi odur.
Bleach başları sıkıcı olsada sonradan açılan animelerdendir. Mutlaka devam etmeni öneririm

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık