Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga/Çizgi Roman Arşivleriniz Paylaşım Bölümü

one piece ve naruto bendede 19 a kadar var. bleach daha sonradan basılmaya baslandı o yüzden hiç almadım. boyama kitabı gibi ama olsun onuda alcam sonra :D ha birde opnin 16. cildinde iki sayfayı ters basmıslar degiştirmem lazım.

son olarakta deaht noteu anime olarak kabullendim mangasını almayı düşünmüyorum :p

one piece ve naruto bendede 19 a kadar var. bleach daha sonradan basılmaya baslandı o yüzden hiç almadım. boyama kitabı gibi ama olsun onuda alcam sonra :D ha birde opnin 16. cildinde iki sayfayı ters basmıslar degiştirmem lazım.

son olarakta deaht noteu anime olarak kabullendim mangasını almayı düşünmüyorum :p
Benim de Naruto ciltlerini alma planım var. Önümüzdeki ay alabilirim. Yakında ilk Sasuke vs Naruto dövüşünü içeren cilt basılacak.

Bleach dünyasına yeni girdim, Türkçe basımları almam herhalde (ilk bölümler dehşet sıkıcı yahu) ama ingilizce bölümlerden aklımda var birkaç tane onları getirteceğim yakında. Gin Reyiz'in öldüğü ve Yamamoto'nun yarıya bölündüğü ciltleri Gözüme kestirdim. :ehe:

Death Note anime/manga dünyasına ilk girdiğim seridir. Ben mangasını, animeden daha çok beğenmiştim. Akıl oyunları daha iyi yansıtılmıştı. Almanızı öneririm, hiç yoktan 13. cilt olan röportajları, incelemeleri vs. içeren özel cilte bir göz atın derim. Adamlar epey uğraşmışlar. Hepsini okumam üç gün sürdü. :ehe:

Fotoğraflarınızı bekliyorum konuya. Ilk mesaja eklerim.

Güncelleme 07.05.2015

Attack on Titan (GerekliŞeyler) 1 ve Bleach 47-59 (Vız Media) elime ulaştılar. Fotoğrafları upload ediyorum.
Attack on Titan'ı ingilizce yayımlar boyutunda olacak sanıyordum, oysa türkçe cep basımlardan bile daha küçük basılmışlar. İkinci cilt yayınlandı, bu ay içinde üçüncü cilt de yayınlanacak.

Fiyatlarını merak eden arkadaşlar olursa diye bilgilendirme amaçlı yazayım;
Türkçe Death Note'ları tanesi 7 liradan D&R'in internet sitesinden, Türkçe Naruto ve One Piece'leri tanesi 8 liradan gittigidiyor'dan, ingilizce olan tüm mangaları ise (OP,Naruto,SlamDunk) tanesi 25 liradan aldım. Çok uçuk olduğuna bakmayın, verdiğinize değiyor kesinlikle.
oha fiyatlara bak bende 2 3 tane manga var 1 tane asterix ile oburiks var 3 tane amazonda zamlanmayan çizgi roman var onları aldım toplam herhalde 300 400 veya 500 lira tutmuştur yok arkadaş ben kaçaktan okuycam bundan sonra.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık